לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

הדרכה רוחנית

האם אתם מרגישים לאחרונה שכל החיים שלכם תקועים? שאתם מוקפים במשברים – אם זה בקריירה, במשפחה או במציאת זוגיות? אם אתם קמים בבוקר וחשים מדוכאים וחסרי חיוניות ואם אתם הולכים לישון בערב בקושי רב, כשאתם מלאים במחשבות ודאגות – כנראה שאתם צריכים הדרכה רוחנית שתוציא אתכם מהמעגל התודעתי שנקלעתם אליו.

כך מתבצעת הדרכה רוחנית

בקליניקה של אור לנשמה – ריפוי באנרגיה, תוכלו ליהנות מהדרכה רוחנית מקצועית, המועברת על-ידי נורית – מטפלת אנרגטית והוליסטית בעלת ניסיון עשיר במבחר שיטות טיפול אלטרנטיביות. הקליניקה של נורית ממוקמת בנתניה בלוקיישן נגיש והיא מאופיינת באווירה רגועה ונעימה אשר מסייעת להחזיר לכם את האנרגיות האבודות. לנורית עצמה ניסיון חיים רב לצד ההתמחות במגוון סוגי טיפול כמו קריסטלים, קלפי טארוט, נומרולוגיה ועוד. בכל אחד מהתחומים היא הקפידה ללמוד מהטובים ביותר ולפתח כל שיטה בהתאם לראיית העולם הייחודית שלה, אשר סייעה גם לה להתפתחות אישית וצמיחה ממשברי העבר.
המטרה של הדרכה רוחנית היא לאפשר לאדם לקבל אנרגיות חיוביות מהיקום, שנטמעות בו ומאפשרות לו להתקדם מכל מצב של "תקיעות". במהלך הטיפול כל מטופל שוכב עם עיניים עצומות על מיטה נעימה ובאמצעות השיטה הייחודית נורית מסייעת לו לזמן את אותן אנרגיות, אשר משחררות את החסימות התוקעות את האדם וגורמות לו לקחת אחריות על חייו, מחשבותיו ומעשיו בצורה שתקדם אותו ולא שתתקע אותו או תחזיר אותו לאחור. יש לציין כי השיטה מתאימה גם למי שסובל ממכאובים פיזיים, כאבים ראומטיים ומחלות כרוניות שונות. אלו כשלעצמן עלולות לגרום לסבל רב וכמובן גם להשפיע על מצבו הנפשי של האדם.

למי מתאים הטיפול?

ביקור באור לנשמה, ריפוי באנרגיה יסייע לכם אם כך להשתחרר ולהעלות משמעותית את איכות החיים שלכם, בלי קשר לבעיה הספציפית שאתם סובלים ממנה. הטיפול של נורית מלווה ביחס מסור וחם ומתאים לכל גיל, גברים ונשים. נורית טיפלה בהצלחה במהלך השנים במאות גברים ונשים אשר הגיעו אליה במטרה למצוא תשובות והכוונה לכל אותן שאלות שהטרידו אותם וכעת גם אתם יכולים לזכות מחדש בשלווה ובריאות בחייכם.

מאמרים נוספים:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: