לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

הילינג

מהו טיפול הילינג וכיצד הוא ישנה את חייכם?

הילינג הוא שיטת טיפול עתיקה, המבוססת על ריפוי אנרגטי בדרכים שונות. הטיפול הינו הוליסטי, כלומר מביא בחשבון מכלול של גורמים הקשורים לאדם, בהיבט הגופני, הרגשי והמנטאלי. טיפול נכון ומדויק בהילינג יכול לסייע לתחושות העצמה, שיפור איכות החיים, שחרור עכבות ומועקות כגון דיכאון וחרדות, שיפור תופעות וכאבים הנגרמים כתוצאה ממחלות ועוד.

כל זאת על-ידי ניתוב האנרגיה הטבעית של הגוף והסטת מצבורי אנרגיה אל עבר מקומות בגוף שקיים מחסור בהן.

ריפוי באמצעות הילינג ניתן לעשות עם נוכחות פיזית של המטפל וגם מרחוק. במידה והטיפול כולל מפגש בין המטופל להילר, הוא בדרך כלל יכלול מגע עדין ואוהב על-גבי גופו של המטופל, במטרה לנתב את האנרגיה החיובית לאן שנדרש. עם זאת, ניתן גם לבצע את הטיפול מרחוק והילר מקצועי יוכל להתחבר לתדר הריפוי של המטופל גם בלי לנכוח איתו פיזית באותו חלל.
טיפולי הילינג בקליניקת אור לנשמה – ריפוי באנרגיה

את קליניקת אור לנשמה, ריפוי באנרגיה מנהלת ומתפעלת נורית, בעלת ניסיון רב שנים בטיפולים אנרגטיים והוליסטים. נורית מביאה אל כל טיפול את ראיית העולם הייחודית שלה, המבוססת על ניסיון חיים וניסיון בתחומים הרלוונטיים, כמו גם השיטות ששימשו אותה בהתגברות על משברים חריפים. הטיפול מתבצע בקליניקה בנתניה, באווירה משפחתית נעימה, אשר כל מטופל מוצא בה חום והכלה. השילוב בין הידע המקצועי העצום של נורית לראיית העולם המופלאה שלה, הם אלו שיוצרים חוויית טיפול מיוחדת במינה, המסייעת לכל אחד ואחת להתחבר אל האני הפנימי שלו וליהנות מתחושות של חיוניות ושמחת חיים.

טיפול בהילינג מתאים גם לכם

הטיפול בהילינג, על כל שיטותיו, מתאים לכל הגילים ולכל סוגי האוכלוסייה וכולם יכולים ליהנות מהיתרונות הרבים שיש לטיפול מהסוג הזה. לכן, אם גם אתם חשים תקועים, תשושים, או סובלים מבעיות פיזיות ונפשיות חוזרות ונשנות, הטיפול מתאים גם לכם וכמובן, גם לכל בני המשפחה כולל ילדים קטנים. צרו קשר כדי להחזיר לעצמכם את האנרגיות שאבדו ולגלות את עצמכם מחדש, בטיפול קליל, מהנה ומרגיע.

מאמרים נוספים:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: