לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

נומרולוגיה

מהי נומרולוגיה

הנומרולוגיה הינה שיטה עתיקת יומין בת אלפי שנים, שמקורה במצרים העתיקה ובבל. לפי הנומרולוגיה, למספרים יש תכונות סמויות, מעבר לשימוש המתמטי בהם. לכן, השיטה מאפשרת לקבל הצצה אל נבכי גורלו של האדם, באמצעות בדיקת התדר המתקבל מצירופי המספרים של תאריך הלידה שלו ושמו. ייעוץ נומרולוגי מקצועי מאפשר לבצע מפה נומרולוגית של האדם ועל-פיה לכוון אותו ליעדים הנכונים לו ביותר. חשוב כמובן להיעזר באיש מקצוע מיומן בלבד, על-מנת שהמפה שתתקבל תהיה מפורטת מאוד ומדויקת ביותר ותאפשר לאדם המתייעץ לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורו בהווה ובעתיד.

למי מתאים ייעוץ נומרולוגי?

כל אחד, בכל גיל, גברים ונשים – יכול לפנות לייעוץ נומרולוגי ולקבל תשובות והכוונות לגבי הדברים שמטרידים את מנוחתו. השיטה יעילה במיוחד עבור כל מי שמרגיש "תקוע" בחייו וזקוק להכוונה בתחומים כמו קריירה, זוגיות, הורות ועוד. לייעוץ פונים אנשים מכל חלקי האוכלוסייה, כולל אנשים אמידים וסלבס הנוהגים להיעזר בשיטה. במהלך הייעוץ מתקבלות נקודות חשיבה נוספות, אשר עשויות להאיר לאדם דרכים חדשות שעוד לא חשב עליהן.

 
לכן, ניתן באמצעותה לקבל תשובות על שאלות במגוון תחומי החיים ולזכות בשקט הנפשי שאבד במהלך הדרך הקשה על כל אתגריה. הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לזכור הוא, שאתם לא לבד. אנשים רבים חווים במהלך החיים משברים הנובעים מנסיבות החיים ומאמונות מגבילות ופונים לייעוץ נומרולוגי אשר מאפשר להם להשתחרר ולהתקדם.

איזה ייעוץ תקבלו בקליניקה של אור לנשמה?

באור לנשמה ריפוי באנרגיה, תוכלו ליהנות מייעוץ נומרולוגי מקצועי, המבוסס על תורת הנומרולוגיה ונעשה תוך שמירה מלאה על פרטיות הלקוחות. הקליניקה טיפלה במהלך השנים במאות אנשים, חלקם הגיעו במצב קשה הכולל חרדות, דכאון, תשישות, תחושות התאבנות ועוד.

הנומרולוגיה מסייעת להבין לעומק את המצבים האלו ולקבל כלים יעילים לפתרון שלהם. כמובן שהקריאה הנומרולוגית הינה ברמה הגבוהה ביותר וניתנת מתוך הכוח הרוחני העצום של מנהלת הקליניקה נורית. צרו קשר כבר עכשיו וגם אתם תוכלו לגלות את העולם הנפלא של הנומרולוגיה וכיצד היא מסייעת לאנשים מסביב לעולם כבר אלפי שנים.

 
 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: