לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

טיפול אלטרנטיבי הוליסטי

מהו טיפול אלטרנטיבי הוליסטי ואיך הוא משפר את המערכת הגופנית והרגשית? טיפול הוליסטי מתייחס למצב הגופני והפיזי של המטופל כשתפקידו של המטפל הוא  להעביר אנרגיות ממקום חזק למקום חלש בגוף ובכך להביא לאיזון. למה חשוב לאזן את הגוף והנפש? האיזון לגוף ולנפש מביא איתו מתנות רבות לכל אחד ודרך התמודדות עם קשיים איזון הגוף ע"י טיפול הוליסטי יכול לטפל בנושאים הבאים:
 
- כאב פיזי.
- דיכאון.
- כאב נפשי הנובע מאובדן של אדם קרוב.
- תסכול משיגרת היום יום.
- בעיות זוגיות.
- דימוי עצמי נמוך.
 
הטיפול ההוליסטי נגיש היום מאי פעם ומאפשר לכל אחד להגיע לקליניקה מקצועית לטיפול אישי ומותאם לצרכי המטופל. הטיפול ההוליסטי השתנה עם השנים ובוצעה התאמה של הטיפול ההוליסטי לחיים המודרניים שלנו כיום. למרות זאת, הטיפול מבוסס על טכניקות שונות וייחודיות שחלקן קיימות כבר אלפי שנים במדינות שונות בעולם ובעיקר באזור מזרח אסיה. 
 
טיפול אנרגטי בהילינג לנשים וגברים
אם אתם מרגישים שחסרה לכם אנרגיה נפשית ופיזית למטלות היום יומיות שלכם, כדאי לכם להגיע לטיפול אנרגטי בהילינג הנחשב לטוב ביותר לפתיחת חסימות ולהעברת אנרגיה חיובית למטופל. הטיפול מביא את המטופל לעילוי פיזי ונפשי ולמודעות לעצמו ולסביבה. הגוף והנפש יחד הם, ולכן לא ניתן להפרידם בטיפול האנרגטי האישי.

טיפול באנרגיה אצל מטפלים מוסמכים
אם החלטתם להגיע לטיפול באנרגיה ולהתחיל במסע לעבר ריפוי נפשי ופיזי, כדאי לכם לפנות למטפלים מוסמכים בלבד. הילרים אשר עברו הכשרה לימודית ומעשית ישתמשו בטכניקות הטובות ביותר והמתאימות ביותר עבור המטופל. 
 
קביעת פגישה לטיפול אנרגטי הילינג
טיפול אנרגטי הילינג אורך מספר מפגשים, תלוי בתהליך אותו המטופל צריך לעבור. במידה ויש צורך בתהליך ארוך יותר, המטופל יכול להגיע במשך מספר חודשים ולקבל טיפול מרפה ומשמר על מנת לשפר את שיגרת יומו. קביעת פגישת היכרות עם הילרית מוסמכת היא שלב חשוב עבור המטופל המעוניין להתחיל בתהליך לחיים חדשים ומאושרים. 
 
טיפול אלטרנטיבי הוליסטי בקליניקת 'אור לנשמה' בנתניה
קליניקת 'אור לנשמה', הממוקמת בעיר נתניה, מציעה טיפול אלטרנטיבי הוליסטי לריפוי ואיזון הגוף והנפש. על מנת שתוכלו להביא את הגוף והנפש לאיזון המיוחל, אתם מוזמנים לקבוע לטיפול ראשון באמצעות מספר הטלפון המופיע בראש הדף. 
 

 

מאמרים נוספים:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: