לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

טיפול בקריסטלים

מחפשים טיפול נפשי רוחני הכולל קריסטלים?


טיפול בקריסטלים נחשב לאחד הטיפולים החזקים ביותר לנפש ולרוח של האדם. השימוש בקריסטלים קיים כבר אלפי שנים והוא מביא איתו תפיסות עמוקות ומשמעותיות לטיפול במצבים נפשיים, רוחניים או פיזיים שונים. את הטיפול הטוב והיסודי ביותר שתוכלו לקבל באמצעות אבני קריסטל, תוכלו למצוא בקליניקה אור לנשמה של המטפלת ההוליסטית נורית הנחשבת לאחת המטפלות המובילות כיום בשימוש באבני קריסטל. הקריסטלים הנמצאים בקליניקה אור לנשמה כוללים את כל סוגי הקריסטלים הטיפוליים הקיימים היום כגון אמרלד, טורקיז, המטייט, טופז זהב וקוורץ.

איך הקריסטלים משפיעים על הרוח והנפש?


הטיפול באבני קריסטל ייחודיות מתבצע על ידי הנחת אבן הקריסטל על מרכזים אנרגטיים בגוף, הנקראים גם צ'אקרות. על כל צ'אקרה מניחים את אבן הקריסטל הרלוונטית למקום וכך מבצעים טיפול מקומי וממוקד שיעניק פתרון רוחני הולם לבעיה. בקליניקה המקצועית אור לנשמה, תוכלו לקבל טיפול מלא עם כל סוגי אבני הקריסטל עם מטפלת בקריסטלים מנוסה ומיומנת. לכל סוג אבן קריסטל יש כוחות ייחודיים ועל ידי טיפול עם מטפלת בקריסטלים, תוכלו להינות מהיתרונות הרוחניים שיש לקריסטלים המיוחדים בקליניקה אור לנשמה. הסוגים השונים של הקריסטלים מטפלים בבעיות רבות כמו פחדים וחרדות, אי יציבות נפשית, נדודי שינה ומספקים הגנה מעין הרע וניקוי רגשי של הגוף.

מה המחיר לטיפול רוחני ונפשי עם קריסטלים?


בקליניקה אור לנשמה אנחנו מספקים את המחיר הטוב ביותר לטיפול מקצועי באמצעות אבני קריסטל. אנחנו מציעים לכם טיפול יסודי ומעמיק של המטפלת ההוליסטית נורית בעלת ניסיון רב בטיפול רוחני ורגשי באמצעות אבני קריסטל. אם אתם חשים קושי נפשי, פיזי או רגשי, קליניקת אור לנשמה תעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר באמצעות אבני קריסטל במחיר הוגן ומשתלם במיוחד כאשר המיקום של הקליניקה הוא נוח להגעה מכל הצירים הראשיים של איזור השרון והמרכז.

טיפול בקריסטלים בקליניקת אור לנשמה


מעוניינים לקבוע טיפול בקריסטלים בקליניקת אור לנשמה? זה הזמן ליצור קשר עם הקליניקה שלנו הממוקמת בעיר נתניה ולקבוע לכם את הטיפול הנפשי רוחני הבא. בואו והצטרפו ללקוחות המרוצים של המטפלת ההוליסטית נורית ותהנו מטיפול באמצעות אבני קריסטל ברמה הגבוהה ביותר. המטפלת ההוליסטית נורית תפגוש אתכם לטיפול ראשוני על מנת לאבחן את הבעיות שעליהן יהיה הדגש בטיפול באמצעות קריסטלים.

מאמרים נוספים:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: