לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

ייעוץ נומרולוגי אונליין

רוצים שיקראו לכם במפה הנומרולוגית שלכם? היום תוכלו לעשות זאת און ליין!


ייעוץ נומרולוגי אונליין תוכלו לקבל מאחת המטפלות ההוליסטיות הטובות ביותר בישראל – המטפלת ההוליסטית נורית! הייעוץ הנומרולוגי של המטפלת ההוליסטית נורית יכוון אתכם בכל צומת בו אתם נמצאים בחיים. באמצעות המספרים הקשורים לשם שלכם, תאריך הלידה ויום הלידה, תוכלו לקבל תובנות חדשות לגבי ההווה והעתיד האישי שלכם. ניתוח המפה הנומרולוגית על ידי המטפלת ההוליסטית נורית, הוא מקצועי ומעמיק ביותר וילווה אתכם לשנים רבות קדימה בכל תחומי החיים.

רוצים לקבל ייעוץ נומרולוגי בטלפון? יש לנו פתרון בשבילכם!


ניתוח המפה הנומרולוגית שלכם היא אחת הפעולות הטובות ביותר עבור הכוונה אישית. המספרים על פי התורה הנומרולוגית יכולים להעניק לכם כיוון משמעותי בחיים. היום אפשר לקבל גם ייעוץ נומרולוגי טלפוני מקצועי דרך קליניקת אור לנשמה ולקבל תובנות חדשות לגבי המשמעות של המספרים בחיים שלכם. ייעוץ נומרולוגי טלפוני של קליניקת אור לנשמה ניתן לכם ביום ובשעה הנוחים לכם ביותר בתיאום עם המטפלת ההוליסטית המקצועית נורית. המטפלת נורית יכולה לנתח עבורכם את המפה הנומרולוגית שלכם על ידי בדיקת השם שלכם, תאריך הלידה ויום הלידה ולהעניק לכם את המידע החשוב ביותר מבחינה רוחנית להווה ולעתיד שלכם.

מה המחיר לייעוץ נומרולוגי דרך הטלפון או ה-ZOOM?


רוצים לדעת את המחירים לייעוץ נומרולוגי דרך אפליקציית ZOOM או דרך הטלפון? זה הרגע הנכון לפנות אלינו לקליניקת אור לנשמה ולקבל את כל המחירים להכוונה וייעוץ נומרולוגי באמצעות ה-ZOOM או דרך הטלפון בזמן הנוח לכם ביותר. הכוונה וייעוץ נומרולוגי של קליניקת אור לנשמה ניתנת לכם באהבה גדולה ובמחיר משתלם במיוחד עם המטפלת ההוליסטית המוכשרת נורית. הייעוץ וההכוונה של המטפלת ההוליסטית נורית כולל ניתוח של המפה הנומרולוגית שלכם בצורה יסודית ומעמיקה ביותר על מנת לספק לכם באופן מיידי תובנות חדשות לגבי ההווה והעתיד שלכם.

ייעוץ נומרולוגי אונליין דרך קליניקת אור לנשמה


רוצים לקבוע תור לייעוץ נומרולוגי אונליין? צרו קשר עם המטפלת ההוליסטית נורית באמצעות מספר הטלפון המופיע בראש האתר או דרך טופס רישום הפרטים הנמצא באתר. המטפלת ההוליסטית נורית תשמח לקבוע לכם את הזמן הטוב ביותר עבורכם לניתוח המפה הנומרולוגית שלכם.

מאמרים נוספים:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: