כיצד לרפא את הנפש אחת ולתמיד?

הנפש האנושית מכילה את כל חיינו: הכוחות, ההרגלים, המחשבות, הרגשות והמשאלות. נהוג להתייחס אל הנפש כאנרגיה שמעבירה לנו מסרים ואנו בוחרים כיצד להשתמש בהם. אולם לא תמיד אנו מפרשים נכונה את המסרים שאנחנו מקבלים וטועים בפרשנות שלהם. נפשנו דואבת כתוצאה מכך ואנו מצויים לעתים במצבי חרדה, דיכאון, עצבות, הסתגרות, רגזנות ועוד, המעכבים אותנו ומונעים מאתנו להשיג השלמה ושלווה נפשית.

רגשות שליליים בולטים ומה הם מסמלים עבור הנפש:

פחד – התחושה שמציבה אותנו במקום שאנחנו לא רוצים להיות בו. זהו מסר חזק מהנפש, להוביל את עצמנו למקום של נחת ולעשות כל מה שצריך כדי להימצא בו.

כעס – הנפש מאותת לנו שאנו חסומים או מתעלמים ממשהו. כעס גורם לפספוס של מידע חשוב, להדחקה ולכיבוי רחשי הלב שמכוונים אותנו למקומות נכונים.

חרדה – מסר נפשי מובהק שמעיד על התעסקות יתר עם סיטואציה מסוימת מלחיצה או בעייתית, טראומה העולה מן העבר או הצפה רגשית בעקבות חוויה קיצונית.
 

כיצד לטפל?

אמנם כרגע מחשבותיכם עלולות להיות שליליות מאוד, אך גם אם אינכם מודעים לכך או מכירים בכך, אתם מכילים את כלל האיכויות האפשריות הגלומות בכל אדם בעולם. לכל אחד רמת מודעות שונה ורף מסוגלות שונה, אך מגוון תהליכי ריפוי המתבצעים בדרך שבה אנו נפתחים בפני המטפל, נכנסים אל עומק הבעיה, דשים בה ודנים על סופה – יסייעו לריפוי הנפש מאוד. הרפואה המודרנית תציע לכם טיפולי פסיכולוגיה, מנטורינג וריפוי בעיסוק כמזור לנפש, בעוד שהרפואה האלטרנטיבית תבצע זאת באמצעות הילינג, ריפוי באהבה עצמית, דמיון מודרך ועוד.

כל שיטה שתבחרו מורכבת משני תנאים חשובים: האחד – הצלחת הטיפול תלויה באמונה האישית שלכם בהצלחת הטיפול. בלעדיה הגוף ייצר מגננות וחסימות שיקשו עליכם לחפור לעומק על מנת למצוא את נקודות הריפוי לנפש. השני – ההכרה בכך שאתם זקוקים לסיוע מקצועי, שכן לא ניתן להתייחס אובייקטיבית לבעיה, כל עוד אתם חשים במצב נפשי בלתי מאוזן. רק טיפול מקצועי יוכל להשיג עבורכם את המרפא האולטימטיבי ולגרום לכם לשוב למסלול חיים תקין ואופטימי.

מחפשים שיטה טיפולית ייחודית שתסייע לכם להתמודד עם אתגרי החיים השונים הבאות לידי ביטוי בפן הנפשי ומשפיעות ישירות על איכות חייכם? נורית, מ"אור לנשמה", היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. נורית, הילרית המתמחה בטיפול הוליסטי נשמתי, תשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בכל פנייה. 
 

עוד בבלוג:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: