לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

מטפל healing

מיהו מטפל healing? מה הוא יודע לעשות על מנת לעזור לאנשים בכאבם? ישנן צורות רבות ושונות של ההילינג. ישנו טיהור אנרגטי שמתבצע בדרכים שונות כמו למשל באמצעות קריסטלים או באמצעות קערות טיבטיות או באמצעות כפות ידיים. יש הילינג רוחני ויש הילינג אנרגטי, יש הילינג שמתבצע באמצעות תפילה, או בכוח האמונה. יש הילינג באמצעות המלאכים או ישויות אור אחרות אשר פועלות בשליחות הבורא שמטרתן להגן, לתמוך, לרפא, לטהר, להטעין באנרגיה חיובית של אור ואהבה. אור לנשמה בהנהלת נורית קיים כבר שנים רבות ובהצלחה מרובה.

נורית למדה והשתלמה בהמון קורסים והשתלמויות בתחום הרוחני, בהתפתחות הרוח, בריפוי הנשמה וגם ברפואה מהקבלה. תוצאות הטיפולים שלה הן נהדרות ומניבות פרי. נורית היא הילרית, מרפאה רוחנית ומטפלת הוליסטית שמאמינה באהבה ככוח הגדול ביותר בעולם הריפוי. נורית היא גם מטפחת רוחנית. בטיפוליה היא מעבירה אנרגיות, חום, מגע וידע רוחני אשר נצבר במהלך שנים רבות. אם אתם מחפשים מטפל healing, נורית היא הכתובת שלכם. הטיפולים שלה מסייעים להפגת דכאון, להפגת ייאוש, להפגת כאב נפשי וגם כאב פיזי, עוזר מאוד לפתיחת חסימות, שיפור ניכר במזל, מביא ברכות ושפע.
 
כמו כן, נורית עושה שימוש בקריסטלים לריפוי והעצמה. בקליניקה של נורית מטפלים בהילינג אנרגטי, בהילינג רוחני וגם בעוד שיטות ריפוי נוספות. מטפל healing הוא מטפל שיודע לעזור לנפש כואבת ולגוף דואב. מטפל בהילינג אנרגטי הוא מטפל מיוחד אשר יש לו חיבור לכוחות האור של הבורא כי רק באמצעות האור והאהבה ניתן לרפא אנשים. לרוב, מטפל healing, הוא אדם שנולד עם כוחות מיוחדים אשר מתפתחים עם השנים.

כמובן שכל מטפל בהילינג אנרגטי חייב גם ללמוד ולהתפתח על מנת לבצע את ייעודו על הצד הטוב ביותר. נורית היא מטפחת רוחנית, הילרית ומטפלת הוליסטית אשר צברה את הידע שלה מלימודים ובמהלך שנים רבות של עבודה רוחנית בבית העסק שלה שנקרא אור לנשמה. באור לנשמה מטפלים בהילינג אנרגטי, בריפוי רוחני והוליסטי ומביאים לתוצאות טובות עבור המטופלים הרבים שפוקדים את המקום. כמובן שכל נפש מגיבה לטיפול באופן שונה וככל שהאדם פתוח יותר, כך גדל הסיכוי שלו להנות יותר מהטיפול. נורית מומחית בתחומה ויודעת איך להתאים טיפול מדוייק לכל מטופל/ת שלה.

 

מאמרים נוספים:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: