מפה נומרולוגית

רוצים לדעת לאן המספרים מכוונים אתכם? רוצים לתכנן את העתיד שלכם טוב יותר?


באמצעות מפה נומרולוגית תוכלו לדעת מה המספרים אומרים על ההווה והעתיד שלכם על מנת שתוכלו לקבל כיוונים טובים יותר בצומת בו אתם נמצאים בחיים שלכם. כל אחד מאיתנו מוצא את עצמו בצמתים רגשיים, רוחניים ואפילו מעשיים בחיים. על מנת לקבל מידע מעמיק יותר לגבי המיקום שלכם בחיים ועל הדרכים הנכונות בדרך הטובה לכם, מומלץ לכם לקבל ייעוץ מכוון ומקצועי של מטפלת נומרולוגית מקצועית ומנוסה. בקליניקה אור לנשמה, אתם יכולים להינות ממטפלת הוליסטית מקצועית אשר יכולה לפתוח עבורכם מפה על פי תורת הנומרולוגיה אשר תסייע לכם בהחלטות חשובות בצמתים מרכזיים בחיים שלכם.

איך מתבצע הטיפול באמצעות המפה הנומרולוגית?


המפה הנומרולוגית מסייעת לכל אחד ואחת בכיוון האישי והרוחני בכל תחומי החיים והכל בהתאם לנתונים האישיים של כל אחד כגון:

=        השם המלא של המטופל.

=        תאריך הלידה.

=        יום הלידה.

באמצעות פתיחת מפה נומרולוגית עם מטפלת הוליסטית מקצועית, תוכלו להגיע לתובנות לגבי ההווה והעתיד שלכם ולגבי האפשרויות הטובות ביותר עבורכם בכל צעד בחיים שלכם. בקליניקה אור לנשמה, תוכלו לקבל טיפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר עם המטפלת ההוליסטית נורית אשר תבצע עבורכם פתיחת מפה נומרולוגית בשילוב תפיסות הקבלה על מנת להעניק לכם את הניתוח הנומרולוגי היעיל ביותר עבורכם.

ללכת בדרך שהמספרים מכוונים אותנו


בחיים שלנו הדבר הנכון הוא הדבר הנכון עבורנו ולאו דווקא עבור אנשים אחרים. המספרים המופיעים במפה הנומרולגית שלנו מסייעים לנו למצוא את הכיוון הטוב ביותר עבורנו בלי לשים את הרצונות של הסביבה שלנו לגבי ההחלטות המשפיעות על העתיד. נורית המטפלת ההוליסטית של הקליניקה אור לנשמה, תנתח עבורכם את המפה הנומרולוגית שלכם בצורה המעמיקה והמקצועית ביותר על מנת שתוכלו לצאת עם תובנות משמעותיות לגבי העתיד שלכם.

ניתוח מפה נומרולוגית בקליניקה אור לנשמה


רוצים לקבל ניתוח מפה נומרולוגית מקצועי? זה הזמן ליצור איתנו קשר בקליניקה אור לנשמה ולקבוע תור לניתוח מעמיק ומקצועי של המפה הנומרולוגית שלכם. אם אתם נמצאים בצומת מרכזי בחיים שלכם ולא יודעים איזו החלטה לקבל, תוכלו להסתייע בניתוח המפה הנומרולגית בעזרת המטפלת ההוליסטית נורית, ולהגיע לתובנות לגבי ההווה והעתיד שלכם בכל תחומי החיים.

מאמרים נוספים:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: