לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

ריפוי אנרגטי

הילינג מייצר קשר בין אנרגיות הריפוי לבין העולם הפיזי והוא למעשה ריפוי אנרגטי שמרפא ליקויים בגוף האנרגטי ובגוף הפיזי. ריפוי בהילינג יכול לעזור מאוד במקרה של פתיחת צ'אקרות, בריפוי מחלות ועוד מקרים רבים אחרים בהם המטופל מבקש את עזרת המרפא שלו.

נורית היא הילרית, מרפאה רוחנית ומטפלת הוליסטית נשמתית. העסק של נורית "אור לנשמה" מקיים זה שנים רבות ובהצלחה גדולה טיפולי ריפוי אנרגטי מסוגים רבים. נורית הוכשרה על ידי טובי המורים בתחום ועברה קורסים רבים והשתלמויות בהתפתחות הרוח וריפוי הנשמה. נורית עושה ריפוי אנרגטי,  פתיחת צ'אקרות, ריפוי באנרגיה וגם ריפוי בהילינג עם תוצאות נהדרות שמניבות פרי ומאזנות אנרגטית את המטופל.

ריפוי אנרגטי אפשר לעשות בשיטת המגע ואפשר גם ללא מגע, אלא על ידי שליחת אנרגיה למקום הטיפול, לעתים אף מרחוק. מאגרי האנרגיה של ריפוי אנרגטי נמצאים בכל מקום, תמיד נגישים וניתן להשתמש בהם לכל צורך של ריפוי בכל עת. באמצעות טכניקות שונות שרכשה, מזרימה נורית את אנרגיות הריפוי אל המטופל, אל המכאובים בגופו או בנפשו ובכך מקלה בצורה משמעותית את סבלו, מקלה על כאביו ועוזרת לריפוי מלא של המטופל.
 
 
נורית מבצעת ריפוי באנרגיה למטופלים שלה באהבה גדולה, שהיא לדעתה הכוח הגדול בעולם לריפוי. בטיפולים שלה היא מעבירה המון אנרגיות, חום, מגע, וידע רוחני. הטיפולים של נורית מאוד מסייעים להפגת דיכאון, יאוש, כאב פיזי/נפשי, שכול, ועוזר מאוד לפתיחת חסימות, מזל, ברכה ושפע. בנוסף, היא גם משתמשת בטיפולים שלה בקריסטלים לריפוי והעצמה, שנטענים ומטוהרים כל יום מחדש.

כמובן לפני הכל, נדרש אבחון של המטופל. האבחון בדרך כלל מתבצע על ידי מילוי שאלון ושיחה עם המטופל. לעתים מתבצע האבחון באמצעות קליטת אנרגיות תוך כדי העברת ידי המטפל מעל לגופו של המטופל. באופן הזה המטפל יכול להבחין במקומות בגוף בהם האנרגיה דלילה או נמוכה וכך לדעת באילו מקומות נדרש טיפול.

הטיפול באנרגיות הריפוי הן עדינות מאוד, רכות ונעימות ויחד עם זאת, מאוד מאוד אפקטיביות, ומקלות על כאבים ועל מחלות. טיפול ההילינג הוא לא פולשני ואינו יכול לגרום לשום נזק. הוא מזהה את מקור הבעיה ועוזר לטפל בה. לא פעם, המטפלים מגייסים לטיפול גם עזרים למיניהם כגון אבנים, ריחות, מוסיקה נעימה ועוד.

 

מאמרים נוספים:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: