לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

איזון אנרגטי

איזון אנרגטי הינו למעשה טיפול ייחודי, במהלכו המטפל מתחבר אל אנרגיית החיים אשר מקשרת בין גוף המטופל לרוחו ונפשו. איזון אנרגטי מתבצע על ידי אנרגיה מטהרת, אשר מסירה מחסומים ומאזנת את הגוף והנפש. חשוב לזכור כי הגוף שלנו רגיש לאנרגיה, ובהתאם לאנרגיה גם הרגשות והמחשבות שלנו יכולים להשתנות. במקרה של אנרגיות שליליות, הגוף יכול להכנס למצב של חוסר איזון, מצב אשר יכול להוביל לבעיות ריגשיות ורפואיות כאחד. תפקידו של איזון אנרגטי הוא למעשה להשיב את האיזון הטבעי לנפש ולגוף, ובכך להעניק פתרון אפקטיבי לבעיות שונות ומצבים רגשיים שונים.

אור לנשמה הינו בית עסק אשר מנוהל על ידי נורית, הילרית ומטפלת הוליסטית נשמתית, אשר מתמחה בטיפול איזון אנרגטי, אושר אמיתי, הגנות אנרגטיות,  ביטוי מלא. הטיפולים השונים בעלי תוצאות אפקטיביות ומרשימות אשר מניבות פרי ומסייעות למטופלים רבים. במהלך כל טיפול, מעבירה נורית אנרגיה, מגע, ידע רוחני ואנרגיות אשר מסייעים להפגת דיכאון, כאב פיזי, ייאוש, פתיחת חסימות ועוד. 

אושר אמיתי
אושר אמיתי הינה מטרה שכולנו שואפים להגיע אליה. באמצעות איזון אנרגטי ונפשי הדרך הינה קלה ומהירה יותר. 
 
טיפול באמצעות איזון אנרגיה, מאפשר ריפוי מהיר, עמוק ואפקטיבי, שחרור של כאבים פיזיים ונפשיים כאחד, הקלה בתסמינים של בעיות שינה, קשיי למידה, כאבי ראש כרונים, אלרגיות, שיפור במערכת היחסים עם אחרים ועם עצמנו, תוצאות נפלאות אשר מובילות בסופו של דבר לאושר ואיזון. כאשר אנו נמצאים באיזון גם הסביבה שלנו מאוזנת, הקריירה, הבית, המשפחה, העבודה, העסק ועוד. 

הגנות אנרגטיות
אור לנשמה הינה מרפאה רוחנית בעלת ניסיון של שנים רבות, אשר מנוהלת על ידי נורית, הילרית ומטפלת הוליסטית. בית העסק קיים שנים רבות וגורף הצלחות רבות. נורית סיימה בהצלחה מגוון רחב של קורסים והשתלמויות בתחום, אשר מובילים לתוצאות טובות, מהירות ואפקטיביות יותר. הטיפולים כוללים איזון אנרגיות, הגנות אנרגטיות, שיפור הביטחון העצמי ועוד. 

ביטוי מלא
נורית הינה הילרית בעלת ניסיון רב שנים אשר מתמחה בטיפולים רבים ומגוונים ומעבירה המון אנרגיות, חום, מגע, וידע רוחני. כמו כן, נורית סיימה בהצלחה קורסים והשתלמויות בהתפתחות הרוח וריפוי הנשמה, כולל רפואה מהקבלה. הטיפולים מאוד מסייעים להפגת דיכאון, יאוש, כאב פיזי/נפשי, שכול, ועוזר מאוד לפתיחת חסימות, ביטוי מלא, מזל, ברכה ושפע.

 

מאמרים נוספים:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: