לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

תטא-הילינג, אקסס בארס וקינסיולוגיה נשמעים כמו סינית? אתם לא רחוקים מהתשובה…

לגוף האדם יש יכולות מדהימות! לפעמים צריך לחשוף אותן ולפעמים יש לתקן דבר מה, על מנת לאפשר להן להתממש. עיקרון זה הוא הבסיס שממנו מתבצע כל טיפול אנרגטי קיים, המתמקד באיזון הגוף והשבת האנרגיות אליו, תוך שימוש במרפא הטבעי של הגוף.

טיפולי אנרגיות – אילו בעיות זה יכול לפתור?

הטיפול באמצעות אנרגיות גופניות נחשב לתחום רפואי אלטרנטיבי מוצלח ובחלק מהמקרים גם מוכח. שיטות אלה שהתחילו את דרכן בתקופות קדומות במקומות כמו סין, יפן, הודו, טיבט ומדינות נוספות במזרח הרחוק, עברו שכלולים ושיפורים רבים לאורך השנים וזכו לתוקף מקצועי. חלק מהשיטות מטפלות במכאובים שונים או מחלות כרוניות, אך אלו המתמקדות בטיפול אנרגטי, נועדו לפתור מצבי טראומה או מצוקות רגשיות, חסמים ומצבים נפשיים קשים, תוך סדרת מפגשים 'אחד על אחד' עם המטפל, בשיטה בה הוא מתמחה.

בהתאם למצבכם האישי ולטיפול שלו אתם זקוקים, ניתן לבצע שילוב של כמה טיפולים אנרגטיים שונים כדי לשפר את מצבכם אידיאלית. במקרים אחרים, הוא יבחר להתמקד בסוג אחד של טיפול, שהוא ממוקד בדיוק לדבר שממנו אתם סובלים.
 

"כל השאנטי-באנטי הזה גורם לי לצחוק"

האווירה הרגועה נועדה בעיקר כדי לרכך את התחושות והמכאובים וזה נפלא אם היא גורמת לכם לצחוק לשם שינוי, במקום לבכות מכאב. במהלך הטיפול משתמשים מטפלים רבים במוזיקה מרגיעה, טמפרטורת חדר מסוימת, אווירה מיוחדת והבערת שמנים או קטורת. אם יש דבר מה מכל אלו שפוגם בחוויית הטיפול שלכם, אתם רשאים לבקש להפסיק אותו.

במסגרת הטיפול אתם עשויים לחוש תחושות פיזיות רבות: חום, קור, ישנוניות, עקצוץ ודמע. כל אלה ואחרים הם למעשה ביטויים גופניים של הרצון הפנימי שלכם ושל גופכם להשתחרר מהמצוקה, מה שלרוב יעיד שהתהליך פועל.

סיום הטיפול נע בין תחושות משתנות לא טובות בהכרח ועד הרגשה אישית מצוינת של חזרה למוטב. חשוב לזכור שכל טיפול באנרגיות דומה לנטילת תרופה – חלקן בעלות השפעה מידית וחלקן יש לצרוך לטווח הרחוק כדי להבריא, להתחזק ולהביא לשינוי.

מרגישים שאתם חווים תקופה לא טובה וכי האנרגיות שלכם זקוקות לטיפוח וגם חיזוק רב? נורית, מ"אור לנשמה", היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. נורית, הילרית המתמחה בטיפול הוליסטי נשמתי, תעזור לכם להתמודד עם תקופה זו ותתאים לכם את אופיו המדויק של הטיפול בהתאם לסיבה בגינה אתם פונים אליה.
 
 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: