הטיפול בהילינג אנרגטי יסייע לנו להעלות את רמת הביטחון, לעורר את התשוקה לחיים, חיבור ליצירתיות, שמחה פנימית, היכולת להיות שותף של האחר, הנאה מיחסים בין אישיים, חיזוק הכוח והרצון הפנימי, תחושת האמון בחיים וביקום, היכולת לתת ולקבל אהבה בלי תנאי ופחד, החיבור אל האני הפנימי, אל האינטואיציה וליכולת לתקשר רוחנית, לדלות מידע, ולהתחבר לאור הקוסמי.


בטיפול, ניתן להעביר אנרגיה ממקום חזק אנרגטית למקום חלש.
כל העולם שלנו עשוי מתדרים – רטטים, לכל דבר ביקום יש את התדר שלו. אהבה זהו תדר מסויים, פחד זהו תדר מסויים, רייקי זהו תדר מסויים, אדמה, שמיים, מים, צמחיה – גם לגוף האדם יש תדר מסויים.

הבסיס לכל החיים הינו אהבה. הבסיס לריפוי, הינו איזון. הילר משתמש באהבה בכדי לאזן.
הילרים רק נותנים את המרחב לאדם לעזור לו לשנות את מה שהוא רוצה לאזן, להראות לו את הכוח שלו.

הילרים הם רק כילים, צינורות לריפוי – יש הרבה צינורות וכל אחד מגיע לצינור שהוא צריך להגיע בזמן שהוא צריך להגיע. עצם ההגעה למטפל זוהי הדרך של האדם/הנשמה להגיד "אוקיי! עכשיו הגיע הזמן לשינוי כלשהו בחיים שלי! הילינג – לכאורה גישור בין העולם האנרגטי לעולם הפיזי.

כשהאנרגיה זורמת באופן תקין אנו חשים בריאים.

אך כשהיא נחסמת מתפתחת אצלנו מחלה כלשהיא והגוף איננו יכול לתפקד כראוי. כדי לחזור ולהרגיש בריאים יש צורך לשחרר את האנרגיה התקועה שהפכה לבעיה פיזית. פעמים רבות נוצרים בגופנו קיבעונות אנרגטיים עקב רגשות או תחושות שאנו מדחיקים.

מטרתו של הריפוי האנרגטי היא לאזן את הזרימה הנורמאלית של האנרגיה בגוף, שייתכן ונתקעה או נחלשה כתגובה ללחצים ולנסיבות החיים.

המטפל עוזר למטופל להתבונן בנסיבות חייו, במערכת האמונות שבה הוא מחזיק ובמכלול הסיבות שהביאו אותו למצבו הנוכחי.

 
הריפוי מתרחש בתוך גופו של המטופל כאשר האנרגיה יודעת וזורמת למקום בגופו של המטופל אשר שם קיים חוסר או תקלה. האנרגיה היא זו שמחוללת ריפוי וההילר הוא המתווך אשר מאפשר לתהליך להתרחש.

אנרגיה זו של אהבה, זורמת כמו בכל דרך בה עוברת אנרגיית חיים, מאדם לאדם. המטופל לעומת זאת מתרכז ביעדים שלו, ובתוצאה שהוא מבקש לקבל דרך הטיפול.

תהליך הריפוי מתבצע ע"י הנחת ידיים של המטפל על גוף המטופל, או במחשבה וכוונה אותה מפעיל המטפל, ולכן ניתן לטפל ולשלוח הילינג גם מרחוק וללא נוכחות פיזית של המטופל.

הכל מתוך אהבה אנושית פשוטה כדי להעביר אנרגיית חיים זמינה תוך דבקות ברצונו של המטופל.

כדי שתהייה תוצאה המטופל חייב לקחת אחריות לריפוי שלו.

אנרגיית החיים מגיעה מהיקום אל הכתר, ומשם היא זורמת לגוף ואל הידיים של המטפל. אנרגיית ההילינג היא חדה ומכוונת כמו לייזר, ממוקדת ובעלת עוצמה רבה.

שימוש נכון בהילינג יכול לסייע למטופל לרפא כל מחלה או תקלה בעצמו. אפשרי להשתמש בסמל מגן דוד או עץ החיים לצרכים הבאים : טיהור, ניקוי, קבלת ייפוי כוח לטיפול, העצמה של אנרגיית החיים והגנה על המטפל והמטופל. נוכחות האור, סמל מגן דוד, סמל עץ חיים והמרכבה הם מפתחות לפתיחת ערוצי האנרגיה לרמה גבוהה יותר של מודעות, ריפוי, תיקון, תחזוקה, ושיכלול.


הטיפול בהילינג עם אנרגית הבריאה החדשה מאפשר את הניקוי של הכאב, הכעס, הפחד, מכל רמות הנשמה.. האדם חווה התעלות וניקוי עמוק.

ההילר (המטפל) מתחבר לתדר של ריפוי, ומאפשר הולכה של אנרגיה אל המטופל למען ריפוי אנרגטי. דבר הנעשה לרוב דרך ידיו במגע בגוף או בהילה, וגם בשליחת הילינג מרחוק.

בבסיס הריפוי יושבת ההנחה, שלגוף-נפש יש יכולת לאזן את עצמם (לבד), אלא שלפעמים העומס המוטל עלינו כה גדול, עד שאנו יוצאים מאיזון. טיפול ההילינג מיועד לתמוך בגוף-נפש, ולתת להם את התנאים המתאימים לאזן את עצמם מחדש. עיקר התמיכה נעשית בכלים אנרגטיים של כל מטפל בדרכו שלו.

ישנם הרבה מאוד סוגי טיפול בהילינג אך תמיד יש לזכור שהחיזוק והתמיכה האנרגטית בטיפול, יוצרים תנאים טובים יותר בגוף ובנפש לריפוי עצמי.

מהו הילינג?

הילינג הינו טיפול באנרגיה. זהו טיפול הוליסטי בהשפעתו, אשר תומך במערכת הגופנית, הרגשית והמנטאלית, ומעצימה את תחושת האהבה, הערך העצמי, היצירתיות ושימחת החיים.

הריפוי פותח את האדם למודעות גבוהה יותר בכל המישורים, ובאופן טבעי מתעורר הרצון והשאיפה לקחת חלק ואחריות אישית בתהליך.

שיטת האבחון והטיפול בהילינג, מתבצע כאשר המטפל מניח את ידיו על גוף המטופל, בד"כ מעל הגוף ומנסה לחוש היכן יש חוסר או עודף אנרגיה.

 
 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: