לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

הריפוי המושלם שטרם הכרתם: הכירו את השטיפה האנרגטית

בשיעורי פיזיקה הנוסטלגיים מימי בית הספר, כולנו זוכרים כיצד מלמדים רבות על הקשר המתקיים בין שני גופים דומים או שונים ונקרא בפשטות, אנרגיה. התבקשנו להצמיד מגנט אל מגנט, לבחון מה קורה לכדור פינג פונג כנגד הרוח ולהתחכך בבלון לקבלת חשמל סטטי.

אך אנרגיה למעשה, מיוצרת בתהליך בן ארבעה שלבים: גירוי, התכווצות, התרחבות, הרפיה. אלו הן פעימות החיים, טכניקת הקיום של הגלובוס, התהליך המפורט של תכנית הבריאה…

תהליך זה מצוי גם בגוף החווה משבר נפשי כתוצאה מאיבר גוף פגוע. כתוצאה ממחלה או פציעה באיברי גוף מסוימים, ניתן ללמוד על המשבר הנפשי התוקף במקביל את המטופל ובכך לטפל בבעיה הנפשית בנוסף לפיזית, ביעילות המקסימלית.

שיטה זו שפותחה על ידי ד"ר נאדר בוטו – קרדיולוג בכיר ומצנתר, מכונה טיפול בשטיפה אנרגטית. השיטה גורסת כי כאשר קיים מכאוב פיזי או נפשי, השני לעולם יגיע בעקבותיו. שיטה זו מתאימה לכל אדם באשר הוא כולל ילדים מגיל 3 ומעלה, הסובל ממחלות מוחיות, ניורולוגיות, נפשיות, פסיכיאטריות ועוד.
 

שיטת השטיפה מתבססת על שני שלבים:

אבחון וגילוי של המכאוב ה"סמוי", בעקבות ה"גלוי".
ביצוע טיפול אנרגטי רגשי עוצמתי שמתבטא בחילוץ רגשות פנימיים.
הטיפול נפתח כאשר המטופל שוכב על גבו ועיניו עצומות. המטפל לוחץ על אזורי האנרגיה בגופו, עד להיווצרות רעד קל בגוף המטופל. רעד זה הינו תגובה רגשית אפשרית ללחיצה על המקום הכואב, שיכולה להתבטא בצחוק, בכי, צעקות ועוד.

זהו למעשה טיפול באנרגיה באופן חדשני – כניסה אל התת מודע בגופו של המטופל ובה חבויים לרוב משברים בלתי פתורים שמציפים בפתאומיות כעת את הגוף. השיטה מתאימה גם לאנשים שחשים תקועים בחייהם ואינם מגיעים להישגים, לשחרור כאבים ומחלות כרוניות בגב, הידיים, הברכיים, הראש, הנשימה, הקיבה, לחץ הדם, בלוטת התריס, המערכת החיסונית, דיכאון, אבדן וטראומות.

חשוב לציין כי ההליך אסור לנשים בהריון, אנשים הסובלים מאי ספיקת לב או חולי לב עם תסמונת תעוקתית, בעלי מוגבלויות וחולים במחלות הנפש: סכיזופרניה, פסיכוזה והפרעת אישיות דו-קוטבית.

מתעניינים בשיטה זו? חושבים שסוג כזה של טיפול יכול לסייע לכם להתמודד עם בעיות ואתגרים שונים, פיזיים או נפשיים? נורית, מ"אור לנשמה", היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. נורית, הילרית המתמחה בטיפול הוליסטי נשמתי, תשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם.
 

עוד בבלוג:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: