לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

הדרכה והכוונה רוחנית

ניתן לראות כי בשנים האחרונות הדרכה והכוונה רוחנית הפכו למבוקשות במיוחד בקרב אנשים רבים. בדרך כלל, הדרכה והכוונה רוחנית מתבצעת על ידי הילר מומחה ומנוסה בתחום, או מטפל הוליסטי בעל ניסיון. התפקיד המרכזי והחשוב ביותר של הדרכה והכוונה רוחנית הוא להעניק למטופל הכוונה בחייו, אשר תוביל להגשמה עצמית, ומימוש הפוטנציאל האישי שלו, או במילים אחרות, הגשמת ייעודו. נורית הינה הילרית, מרפאה רוחנית ומטפלת הוליסטית נשימתית. בית העסק אור לנשמה קיים כבר שנים רבות ובהצלחה מרובה, כאשר ניתן למצוא במקום הדרכה והכוונה רוחנית, הילינג ריפוי באנרגיה, הכוונה רוחנית, הדרכה רוחנית ועוד.

נורית סיימה בהצטיינות קורסים רבים ומגוונים והשתלמויות בהתפתחות הרוח וריפוי הנשמה, כולל רפואה מהקבלה. התוצאות בטיפולם נהדרות ומניבות פרי, תוך העברה של המון אנרגיות, חום, מגע, וידע רוחני. כמו כן, הטיפולים מאוד מסייעים להפגת דיכאון, ייאוש, כאב פיזי/נפשי, שכול, ועוזר מאוד לפתיחת חסימות, מזל, ברכה ושפע. 

הדרכה רוחנית
הדרכה רוחנית הינו למעשה מעין טיפול ממושך אשר מתנהל על ידי מטפל הוליסטי או הילר מנוסה. במהלך ההדרכה ניתן לגעת בנושאים ספציפיים ולשאול שאלות מסוימות. למעשה, המטרה המרכזית של ההדרכה הינה למעשה להעניק הכוונה כל הדרך אל מימוש והגשמה עצמית. מדובר על שיטת טיפול אשר תופסת תאוצה בשנים האחרונות הן בישראל והן בעולם כולו ובעלת השפעות אפקטיביות וחיוביות במיוחד. 
 
הילינג ריפוי באנרגיה
הילינג ריפוי באנרגיה הינו למעשה אמצעי אשר עושה שימוש באנרגיה. אותה אנרגיה נוצרת בין המטופל למטפל, באמצעות אנרגיה זו, מתבצע ניתוב וריפוי במגוון חסמים אשר נמצאים בגופו של המטופל. כמו כן, האנרגיה אשר מייצר המטפל מגבירה את המבנה האנרגטי, מה שגורם לאיזון אנרגטי, הרמוניה וזרימה טבעית.

תפקידו של המטפל הוא למעשה לאתר את אותם מקומות אצל המטופל אשר אינם מאוזנים ודורשים טיפולים. לאחר אבחון וזיהוי מדויק, המטפל למעשה מחזיר את הסדר הטבעי ומאזן את מרכזי האנרגיה על ידי טכניקות שונות. איזון זה מביא לריפוי של תסמינים רבים נפשיים ופיזיים כאחד, ואף מוביל לריפוי רגשי, איזון רוחני ונפשי, וכמובן איזון הכרחי בין הגוף לנפש. 

הכוונה רוחנית
נורית הינה הילרית אשר מתמחה בטיפולי הכוונה רוחנית ובעלת העסק אור לנשמה אשר מוביל להצלחות רבות בקרב קהל מטופלים רחב.
 

מאמרים נוספים:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: