התפתחות רוחנית

התפתחות רוחנית הינו תחום עשיר ומגוון אשר כולל בתוכו מגוון רחב של טיפולים, הדרכות, וסוגים שונים של אלמנטים. כאשר מדברים על אדם אשר עובר התפתחות רוחנית למעשה מדברים על אדם אשר מחובר אל הצד הרוחני, המנטלי, הפיזי והרגשי כאחד, כאשר מתקיים איזון בין כל צדדים אלו. כמו כן, אשר אשם מיישם התפתחות רוחנית מאופיין בדרך כלל ברגישות, יכולת הכלה גבוהה, הגשמה עצמית, מימוש הפוטנציאל, אושר ואיזון.

כמו כן, חשוב להבין כי התפתחות רוחנית הינה למעשה לקיחת אחריות על חיינו, על הבחירות שלנו, ולהפסיק ליטול את האחריות על אנשים אחרים. מודעות רוחנית הינה הכלי המרכזי במהלך התפתחות תקינה ואפקטיבית. אור לנשמה הינו בית עסק בעל ניסיון רב שנים אשר מנוהל על ידי נורית, הילרית, מרפאה רוחנית, ומטפלת הוליסטית מנוסה אשר סיימה בהצלחה השתלמויות רבות ומגוון רחב של קורסים מתקדמים בתחום ובתחום הרפואה מהקבלה. תוצאות הטיפולים הינן אפקטיביות במיוחד בקרב קהל המטופלים, ועוזרים לפתיחת חסימות, הפגת ייאוש, דיכאון, ותורמים לתחושה של שפע, התפתחות רוחנית, אושר, העלאת הדימוי העצמי, הפגת דיכאון, התפתחות אישית ורוחנית ועוד. 
 
העלאת הדימוי העצמי
העלאת הדימוי העצמי הינו נושא אשר מעסקים אנשים רבים סביב העולם כולו. דימוי עצמי נמוך קשור בדרך כלל לפירוש לקוי ומעוות של עצמנו, ושל סיטואציות שונות במהלך חיינו. כמו כן, מדובר על תופעה אשר פעמים רבות יכולה לנבוע בעקבות טראומות ילדות או חוויות קשות במהלך החיים. דימוי עצמי נמוך יכול לבוא לידי ביטוי בהסתגרות, דיכאון, חוסר ביטחון, הימנעות מדיבור בפומבי, הימנעות ממפגשים חברתיים, ראיונות עבודה, ועוד. חשוב במיוחד להתנסות מפעם לפעם בדיוק באותן סיטואציות אשר מאתגרות את ההרגשה של הדימוי העצמי הנמוך, על מנת בסופו של דבר לפתח הרגל שונה, ולהצליח לשפר את הביטחון ואת הדימוי העצמי. תרגול הינו כלי אפקטיבי וחשוב במיוחד בנושא זה. 

הפגת דכאון
טיפולי הפגת דכאון הינם מגוונים ורבים, כאשר בראש ובראשונה חשוב להבין מה הוא מקור הדיכאון. כמו כן, קיימים סוגים שונים של דיכאונות, וביטויים שונים לכל סוג של דיכאון.

התפתחות אישית ורוחנית
אור לנשמה מנוהל על ידי נורית, הילרית אשר מתמחה בטיפולי התפתחות אישית ורוחנית עבור קהל מטופלים רחב. בית העסק בעל ניסיון רב וגאה לעמוד מאחורי הצלחות רבות.

מאמרים נוספים:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: