לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

טיפול בפחדים

מחפשים טיפול הוליסטי לפחדים? אתם במקום הנכון!

טיפול הילינג בפחדים מציע לכם גישה הוליסטית ייחודית להתמודדות עם הגורמים לפחד, הן ברמה האנרגטית והן ברמה הרגשית. טיפול בפחדים בגישה זו משתמש במגוון טכניקות טיפול טבעיות על מנת להפחית את הפחדים ולשפר את התפקוד היום יומי שלכם. תגובה של פחד יכולה להופיע בצורות שונות, כגון תחושת בהלה ופאניקה, תגובה קוגניטיבית של מצב חירום, תגובה גופנית הפועלת על מערכת העצבים המרכזית ותגובה התנהגותית כמו קיפאון או בריחה ממקום מסוים. אם אתם חווים תגובות כאלה ביום יום שלכם, כדאי שתדעו כי קיימים לכך פתרונות טבעיים.

התמודדות טבעית עם פחדים

פחדים הם חלק בלתי נפרד מהחיים של כולם וחשוב להתייחס אליהם כדבר טבעי והגיוני, כאשר פחד יכול להופיע בצורות שונות, כגון פחד מגבהים, פחד להחליף מקום עבודה או פחד לדבר מול קהל. במידה והפחדים שלכם פוגעים בתפקוד היום יומי שלכם, מומלץ לפנות לטיפול הוליסטי טבעי. הטיפול ההוליסטי מתמקד בגוף, רוח ונפש והבנת שורש הפחדים שלכם. השימוש בהילינג מסייע למטפלת להשפיע בצורה משמעותית על התחושות שלכם הקשורות לפחד וכל זה בצורה טבעית. טיפול ההילינג הוא טיפול הוליסטי באמצעות אנרגיה המעניק תמיכה למערכת הגוף, הרגש והרוח ומעצימה את המטופל.

טיפול הכולל ממד רוחני

טיפול בפחדים הוליסטי רואה בכל אדם כיצור שלם הכולל גם ממד רוחני. החיבור לרוח יכול לספק את החוסן הפנימי למטופל וכלים להתמודדות עם פחדים קיימים ועם פחדים שיופיעו גם בעתיד בכל תחום בחיים. בקליניקה "אור לנשמה" אתם תקבלו כלים מקצועיים להתמודדות עם פחדים ביום יום ותצאו לדרך חדשה לחיים בריאים ומאושרים יותר. כל תהליך הטיפול נעשה מתוך אהבה אנושית פשוטה במטרה להעביר את אנרגיית החיים למטופל בהתאם למטרות שלו מהטיפול. שימוש נכון עם הכלים שתקבלו במהלך הטיפולים יכול לסייע לכם להתמודד לא רק עם פחדים אלא גם עם חרדות, דיכאון ומשברים אישיים ונפשיים.

טיפול בפחדים באמצעות שיטות הוליסטיות

רוצים לדעת עוד על טיפול בפחדים בשיטה ההוליסטית? מעוניינים לקבוע פגישה עם הילרית מקצועית ומנוסה? זה הזמן לפנות אלינו לקליניקה "אור לנשמה" הממוקמת ביישוב תל מונד ולקבוע טיפול כבר לשבוע הקרוב. התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש האתר לתיאום פגישה ראשונית ביום ובשעה המתאימים לכם ביותר.

מאמרים נוספים:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: