הדברים שבית הספר לא מלמד: כך תחזקו את הביטחון העצמי

בעבר חשבו שאי אפשר "לתקן" ביטחון עצמי נמוך. אלא שכיום ידוע שכל מחשבה יכולה להשתנות, להתעצב מחדש ואפילו להתנדף סופית מהמוח, אם רק נראה לה את הדרך הנכונה החוצה.

לפניכם 5 עצות זהב שיגרמו לכם להעלות משמעותית את הדימוי העצמי שלכם ובשל כך לצבור ביטחון עצמי הרבה יותר גבוה:

1.היו בטוחים בגוף שלכם.
נפש בריאה בגוף בריא, לוחשים לנו מכל פינה וזה בהחלט מדויק! דימוי גוף הוא הסוד של תורת הדימוי העצמי כולה ולכן חשוב שנייצר עמו שיתוף פעולה. חייכו לעצמכם במראה, תרגלו את שפת הגוף מול אחרים, חקו עמידה ותנועות של אנשים שאתם מעריכים. התוצאות יפתיעו אתכם.

2.תמיד תשמרו על קשר עין.
אל תשפילו מבט. הרצפה לא יודעת. כשהמבט שלכם מצטלב עם מבטם של אחרים, לרוב תיווצר הבנה ואמפטיה הדדית, מה שישדר לצד השני הרבה מאוד דברים חיוביים עליכם, מבלי שבכלל תכננתם זאת.

3.שמרו על איפוק.
אדם הנאמר עליו שיש לו "פאסון", הוא אדם נעים הליכות, בלתי פזיז, שקול דעת וחכם. אדם שכזה הוא אדם מרופד היטב בביטחון עצמי. הפסיקו עם ההרגלים הפזיזים, ההתפרצות לדברי אחרים, הטונים הצורמים או הלחישות וכבדו את העומד מולכם בהקשבה מלאה ובריכוז.
 
4.תסמכו על עצמכם.
זה נשמע קשה, אבל אמונה עצמית מעולם לא הזיקה לאיש. אתם אוהבים את מה שאתם עושים אבל מודאגים מתגובות הסביבה? סמכו על מה שאתם רואים, על הפקודות שקיבלתם מהמוח, על הדברים שמובילים אתכם להיות אתם. ברוב המקרים, יסתבר לכם שאתם הרבה יותר מודאגים ממה שבכלל הייתם צריכים להיות.

5.חיוך בבקשה.
לחיוך יש כוח כפול: הוא גם מייצר אמפתיה, מה שגורם לאנשים להימשך אליכם כמו מגנט והוא גם מייצר תחושה אישית נעימה וחיובית יותר. נסו לחייך כשאתם פוגשים אדם כלשהו, אפילו כשאתם מבקשים עצה טובה. לא תאמינו עד כמה יכול החיוך להגן עליכם, על התחושות שלכם ועל הביטחון העצמי שלכם.

מחפשים דרך ייחודית להעלות את הביטחון העצמי שלכם? שיטה שתוכלו להתחבר אליה בקלות ומתבססת על רוחניות רבה מאד ועל הנפש, הכל כך עדינה שלנו? נורית, מ"אור לנשמה", היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. נורית, הילרית המתמחה בטיפול הוליסטי נשמתי, תעזור לכם להתמודד עם אתגרים שונים ולשפר את האמונה העצמית שלכם.
 

עוד בבלוג:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: