לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

רפואה מה? רפואה הוליסטית ומה שהיא יכולה לעשות בשבילכם

לפעמים אנחנו לא מרגישים טוב. זה קורה. אך במקרים מסוימים ההרגשה הלא טובה ממשיכה ללוות אותנו לפרק זמן ארוך מהצפוי: כאב פיזי, בעיה כרונית, תופעה שמתחוללת בגוף ואפילו מצוקה רגשית כלשהי. הרופא המודרני יציג זאת כמחלה, אך המטפל ההוליסטי יקרא לזה "חוסר איזון".

רפואה הוליסטית היא תורת ריפוי אלטרנטיבית הרואה באדם כמכלול שלם שמורכב מגוף, נפש, רוח ורגשות. השיטה מאמינה שכל אדם יכול להגיע למצב של בריאות מקסימלית על ידי איזון של כל חלקי המכלול בתוך חיינו וכשחלק אחד מהם לא מתפקד כשורה, יתר החלקים ייפגעו מכך.

כך עובדת השיטה:

רגע לפני שאתם רצים לחפש מטפלת הוליסטית גוף ונפש שתאבחן מה לא בסדר אצלכם, נסביר כי הטיפול איננו מתבצע כמו אצל הרופא שלכם. אין כאן סטטוסקופ, גם לא מד לחץ דם או משטח גרון. יש אתכם – המטופלים ואת המטפלת או המטפל שנועדו לשפר את מצבכם. לשם כך יתחיל תהליך הריפוי בהיכרות מעמיקה עמכם, מצבכם האישי והבריאותי, כאשר לאחר מכן ישלב המטפל טכניקות שונות עד שימצא את המזור לבעיה. חשוב לומר שהרפואה ההוליסטית דוגלת בלעקור את הבעיה מהשורש ולא רק לשלוח אתכם הביתה עם הקלה רגעית. המטרה היא תיקון מוחלט של הגורם למצבכם.
 

כך תבחרו מטפל מתאים

כל מטפלת הוליסטית או מטפל, יכול להיות גם רופא, הומיאופת, כירופרקט, רפלקסולוג, מעסה רפואי, נטורופת, מדקר סיני ועוד. יש לוודא את אמינות המטפלת או המטפל על ידי דרישה לראות את תעודות הסמכה ולבדוק לגביהם באינטרנט. בחרו באדם שאתם מתחברים לגישה הטיפולית שלו אך גם אליו כאדם. אם לא תסמכו על מי שמטפל בכם – סביר להניח שהטיפול נועד מראש לכישלון.

אל תתפתו להישאר אצל מטפלים שמקצרים את זמני הפגישה אתכם או שהשיחה עמם אודות מצבכם נשארת שטחית ורדודה. על מנת לייצר עבורכם את הטיפול הבריאותי הטוב ביותר, על המטפל לשאול שאלות רבות לגבי אורח חייכם ולראות בכם כאדם בעל חיים מלאים ולא כאובייקט רפואי בלבד.

מחפשים שיטת טיפול קצת אחרת, שיטה הוליסטית שיכולה לעזור לכם להתמודד עם אתגרי החיים השונים וגם בעיות הקשורות לאנרגיות ירודות או לא טובות? נורית, מ"אור לנשמה", היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. נורית, הילרית המתמחה בטיפול הוליסטי נשמתי, תעזור לכם בעניין ותשמח לפגוש אתכם לסדרה של טיפולים או לטיפול אחד, בהתאם לצורך.
 

עוד בבלוג:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: