לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

נפרדים בשלווה והשלמה: כיצד עוזר הליווי הרוחני לאנשים לפני מותם?

בקרוב אורה תחגוג חמישים ויש לה סרטן סופני. כשהודיעו לה שזה הסוף, גופה התמלא בחרדה ואשמה על כך שלא תוכל יותר לדאוג לאהובים בחייה. משפחתה הבינה כי המצוקה הנפשית הגדולה של אורה, תגרום לה לסיים את חייה בדרך של חוסר מנוחה וכאב אדיר. הם יצרו קשר עם מלווה רוחנית שליוותה את אורה עד הסוף. בתהליך הבינה אורה כמה חוזק יש בה, כתוצאה ממה שעברה. היא הצליחה למצוא פורקן בכתיבת מכתבים אישיים לבני משפחתה ומצאה נחמה והשלמה בהצלחותיה הרבות עד היום.

תהליך הליווי הרוחני והיתרונות שלו

אימון וליווי רוחני יכול להתבצע עבור כל אדם חולה שמצוי במשבר קיומי ומחפש תוך כדי הגעה אל סוף חייו, משמעות או תשובות לשאלות הרות גורל כמו "למה אני?". המאמן הרוחני עוזר לחולה להתמודד עם הקושי, החרדות, עם אבדן תחושת הנחיצות שלו או גישתו השלילית ולמצוא את הכוחות להתייחס אל המוות המתקרב בפרופורציה ובאופן המייצר השלמה והכלה, למול עצמו ולמול סביבתו.
 
מקצוע הליווי הרוחני נחשב לתחום ריפוי נפש מקובל ונפוץ מאוד בעולם הרפואה, שנחת בישראל כתוצאה מדרישה לספק מענה לצורך נפשי זה ביהדות, כפי שמבצעים זאת הכמרים בעולם הנוצרי. בוודאי לא תתקשו למצוא מלווה רוחני במסדרונות החלקות השונות של בתי החולים, המוסדות הגריאטריים, ההוספיסים ואפילו בבתי סוהר, מרכזי גמילה ומקלטים. המלווה הרוחני איננו משתמש בביטויים כמו "תהיה חזק", או "אל תדאג, אתה תצא מזה" ומנהלים את הליווי באופן שימלא את ימיו האחרונים של הגוסס במקום עם משמעות ויעוד. הוא מסתייע במוזיקה, תפילות, סרטים, חפצים, כתיבה, תרגולי נשימה והתחברות דרך כל אלו אל הרוח והנפש, במטרה להשיג שלווה והשלמה ככל שניתן עם המצב הקודר.

בישראל פועלת העמותה לליווי רוחני בישראל. וועדה זו הינה הגוף היחידי המסמיך כל מלווה רוחנית במדינה, תוך ארבעה מסלולי לימוד לבחירת הלומד. ההכשרה המקצועית איננה קצרה ומצריכה לפחות 800 שעות לימוד המורכבות מחומר תיאורטי וידע מעשי, הנלמד כחלק משהות ועשייה בתוך אחד המוסדות הרלוונטיים.

מחפשים מלווה רוחני או מלווה רוחנית שיוכלו לסייע לכם באתגרים השונים בחיים? נורית, מ"אור לנשמה", היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. נורית, הילרית המתמחה בטיפול הוליסטי נשמתי, מציעה לכם מקצועיות ברמה גבוהה וליווי צמוד לאורך כל הדרך.
 

עוד בבלוג:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: