לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

תקיעות בחיים

מרגישים שהחיים שלכם תקועים? יש לנו פתרון בשבילכם!

כולנו יכולים לחוות רגעים או תקופות של תקיעות בחיים, הכוללים חוסר כיוון, חוסר סיפוק ובעיקר חוסר מוטיבציה לעשות דברים. כאשר ישנה תחושה של תקיעות לאורך זמן, המצב יכול לגרום לדכדוך זמני ובסופו של דבר לדיכאון. הגורמים להרגשה של תקיעות יכולים להיות חיצוניים או פנימיים וחשוב להבין מה השורש שלהם בכדי להתמודד איתם בצורה טובה יותר. אז איך מבינים מה שורש הבעיה? הצעד הראשון שעושים בטיפול הוא למצוא את הסיבה לתקיעות. טיפול הוליסטי במקרה הזה הוא המומלץ ביותר מכיוון שמדובר על טיפול טבעי. בטיפול הטבעי משתמשים במגוון רחב של שיטות טיפול, כגון קריסטלים, קלפי טארוט ומפות נומרולוגיות במטרה להגיע לחקר הבעיה ולהתחיל לטפל בה באופן ממוקד.

מה המטרה של טיפול הוליסטי?

אחת המטרות העיקריות של טיפול הוליסטי במקרה של תקיעות, הוא לפתוח את החסימות בגופנו. החסימות הללו נוצרו בעקבות חוויות שונות שעברנו במהלך החיים, כאשר חלק מאותן חוויות אישיות הביאו לדפוס חשיבה קבועים היכולים להשאיר אותנו במקום בתחומים חשובים בחיים, כגון זוגיות, עבודה ויחסים בין אישיים. באמצעות טיפול הוליסטי מקצועי, ניתן לחשוף את מנגנון ההסתרה וההגנה שיש לנו וחוסם אותנו לבצע פעולות בחיים שיעצימו אותנו ויביאו אותנו למצב של תחושת אושר ובריאות נפשית ופיזית. 

טיפול הוליסטי עם הילרית מנוסה

בכדי לצאת לדרך חדשה ולהתמודד עם תקיעות בחיים בצורה טובה ומושכלת, חשוב שתהיה לכם מטפלת הוליסטית מנוסה ומקצועית. תוצאות הטיפול יניבו פרי כאשר אתם תקבלו על עצמכם את האחריות לעשות את השינוי ולהשתמש בכלים הוליסטיים רוחניים שתלמדו בטיפולים עם המטפלת. בקליניקה "אור לנשמה" תגלו את שיטות הטיפול ההוליסטיות המשמעויות ביותר המותאמות לכל מטופל באופן אישי. תוכנית הטיפול תהיה מבוססת על סדרת טיפולים בהתאמה לצרכים ולתקציב שלכם והטיפולים יתבצעו בקליניקה מקצועית הממוקמת ביישוב תל מונד.

טיפול במצבי תקיעות בחיים - איך מתחילים?

תהליך הטיפולי במצבים של תקיעות בחיים מתחיל קודם כל עם פגישה ראשונית בקליניקה "אור לנשמה", המטפלת במאות מטופלים בכל שנה בשיטות הוליסטיות טבעיות. הטיפול בקליניקה יאפשר לכם להבין מאיפה החסימות הקיימות אצלכם וכיצד הן הופיעו. בדרך זו יהיה ניתן לבנות תוכנית טיפולית מותאמת אישית ולהתחיל לצאת לדרך חדשה בריאה יותר נפשית, פיזית ורוחנית.

מאמרים נוספים:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: