7 דרכים לדעת אם אתם מצליחים להתפתח רוחנית

רוחניות היא מילה מקבילה במובנים רבים למציאותיות. ועל כן, אדם ששתי רגליו מחוברות לקרקע ובכל זאת משתמש בחזון, מעוף, יצירתיות והכלת אחרים, יודע לעמוד על שלו ולהגיע להישגים, הוא ללא ספק אדם בעל רוחניות גבוהה. אז בין אם אתם עובדים על כך ממש עכשיו, או בין אם אתם פשוט מעוניינים לדעת מה מקומכם כרגע על הסקאלה – להלן 7 דרכים לבדיקת התפתחות רוחנית אישית:

1. שכנוע עצמי, שימוש בקול הפנימי – לנפש שלנו יש קול והרבה פעמים היא מבטאת מחשבות, כאילו הן נאמרו באמת. לכן ככל שאתם שואלים ועונים לעצמכם יותר, מתקשרים עם הלבטים שלכם ומקבלים החלטות על סמך יכולות פנימיות, אתם בהחלט בכיוון הנכון.

2. התעוררות עצמית – עליית מדרגה של שלבי התפתחות רוחנית הוא תחושות שונות ביחס לסביבה שלנו. אם אתם חשים בלתי שייכים פתאום "לא מוצאים את עצמכם" או "לא מתחברים" לפתע, כנראה ומדובר בגילוי עצמי שכדאי לחקור את הסיבה לבואו.

3. יכולת חקר וסקרנות – דברים חדשים שמעניינים אתכם, סיטואציות בעלות גירוי מחשבתי או רצון לדעת יותר, נחשבים להתפתחות גבוהה במיוחד.
 
4. ריחוף מחשבתי – המוח לוקח אתכם לאלף כיוונים, הגלגלים במוח פועלים שעות נוספות וזה בדיוק המצב הרוחני המתבקש כדי "ללכת לאיבוד" בנבכי המוח, לאבד במכוון תחושת זמן ולמצוא מחדש מיומנות הכלה, הקשבה ומודעות.

5. תזונה נכונה – מערכת העיכול והנפש קשורות זו בזו. על כן, חוויה של התפתחות רוחנית נוספת היא הקשבה לצרכי הגוף: מה קשה לו לעכל, מה בריא יותר עבורו ומה הוא באמת רוצה כרגע.

6. אמפתיה, חמלה והזדהות – יש לכם קשר רגשי עמוק ופתאומי עם מישהו זר החווה משבר או הזדהות עמוקה עם מצבו. תנו לרגשות להשתחרר, אל תסבירו. פשוט תהיו.

7. המימוש העצמי – רוחניות גבוהה יודעת לקבל שינויים בייעוד, ביכולות ובתשוקות. אם אתם חשים לא מרוצים מהעיסוק, חייכם לא מעניינים או מספקים אתכם – נסו להתחבר לקולכם הפנימי, לשמוע את רחשי הלב האמיתיים ולבנות את ייעודכם מתוך תשוקה פנימית.

חשוב לכם לקבל כלים מתאימים שיעזרו לכם להתמודד בצורה טובה ובריאה יותר עם אתגרי החיים השונים? נורית, מ"אור לנשמה", היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. נורית, הילרית המתמחה בטיפול הוליסטי נשמתי, תעזור לכם בכך ותספק לכם את הכלים הנדרשים לכם כדי להתפתח מבחינה רוחנית. 
 
 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: