חוסר רוגע

חוסר רוגע הינו תופעה נפוצה במיוחד במאה העשרים ואחת ובעידן הפוסט מודרני בפרט. רבים מאיתנו עובדים שעות רבות מסביב לשעון, נמצאים בלחצים ומתחים רבים סביב העבודה, המשפחה, ומירוץ החיים, נושאים מהותיים וחשובים אשר פעמים רבים יכולים להוביל לתחושה של חוסר רוגע. בהתאם לתופעה זו, ניתן לראות כי טיפולים שונים מציעים פתרון ומענה אפקטיבים לתופעה של חוסר רוגע, כאשר כל טיפול מתאפיין בשיטה אחרת. פעמים רבות, חוסר רוגע יכול להוביל גם לתסמינים פיזיים כמו כאבי ראש, בעיות שינה, כאבים בשרירים ועוד.

כמו כן, תופעה זו יכולה להוביל פעמים רבות למתחים משמעותיים, ״פתיל קצר״, אי יכולת לסיים דברים ואף התפרצויות זעם. אין ספק כי אופי החיים המודרניים אינו תורם לתופעה זו, ולמען האמת אף מגביר אותה. ללא טיפול נכון, תופעה זו יכולה להגיע אף למצב של פגיעה בתפקוד היומי, ביחסים החברתיים, בבריאות הגוף ובבריאות הפש. אור לנשמה הינו מרכז ותיק אשר מנוהל על ידי נורית, מרפאה רוחנית, הילרית ומטפלת הוליסטית אשר מתמחה בטיפולים שונים עבור תופעות כגון חוסר שקט נפשי,  חיזוק הביטחון העצמי, טיפול healing ועוד. נורית סיימה בהצלחה קורסים רבים והשתלמויות רבות. תוצאות הטיפול הינן אפקטיביות במיוחד ומצליחות לעזור לקהל מטופלים רחב, אשר מקבל יחס חם, אנרגיות רבות, מגע, חום וידע רוחני רחב. 

 
חוסר שקט נפשי
אין ספק כי חוסר שקט נפשי הפך להיות לתופעה מוכרת במיוחד בעולם המודרני. מדובר על תופעה אשר פעמים רבות מצליחה לפגוע בשגרת יומו של המטופל, בעיקר ללא טיפול מתאים. המטרה העיקרית של טיפול בחוסר שקט היא להעניק למטופל כלים להתמודדות ולשפר את מצבו הנוכחי תוך זמן קצר. כמו כן, טיפול מוקדם ככל הניתן הינו קריטי וחשוב. 

חיזוק הביטחון העצמי
חיזוק הביטחון העצמי הינו תחום אשר מעסיק רבים, ובעיקר את מי שסובל מביטחון עצמי נמוך במיוחד. החדשות הטובות הן כי מדובר על מטרה בהחלט אפשרית, כאשר תוך טיפול נכון ומדויק ותרגול יומי בהחלט ניתן לשפר באופן משמעותי את הדימוי העצמי ואת הביטחון העצמי וליהנות מחיים שלמים יותר. 

טיפול healing
אור לנשמה הינו בית עסק בעל ניסיון רב בתחום טיפול healing אשר מנוהל על ידי נורית, הילרית מנוסה אשר מתמחה בתחום. 
 

 

מאמרים נוספים:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: