לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

הפגת כאב נפשי

כל מי שסובל מדיכאון או מבעיה רגשית כזו או אחרת, מחפש טיפול אפקטיבי עבור הפגת כאב נפשי. בעידן המודרני, טיפולים אשר נועדו להעניק מענה יעיל ומהיר ומטרתם הפגת כאב נפשי הפכו למבוקשים ונפוצים במיוחד. מצבים של מצוקה נפשית יכולים לצוץ במהלך החיים בעקבות גורמים שונים כגון עומס כללי, עבודה, קשיים כלכליים, בעיות במשפחה ועוד. לחץ גבוה יכול להוביל לתסמינים נפשיים ופיזיים כאחד, ואף להגיע למצב של בעיות שינה, לחץ גם גבוה, כאבי שרירים, חרדות, ועוד. טיפול הפגת כאב נפשי נועד להעניק מענה אפקטיבי למטופל אשר סובל מתסמינים של כאב נפשי. נורית הינה בעלת עסק בשם אור לנשמה, מטפלת הוליסטית והילרית בעלת ניסיון רב שנים אשר מתמחה בטיפולי הפגת כאב נפשי, הפגת ייאוש, הפגת כאב פיזי, הפגת כאב, ועוד היצע רחב של טיפולים נוספים אפקטיבים אשר מניבים תוצאות חיוביות שמחזיקות לזמן ארוך. 

הפגת ייאוש
אין ספק כי טיפול הפגת ייאוש הפך לנפוץ במיוחד בעידן המודרני. רבים סובלים מלחץ גבוה, ומתחים במהלך שגרת החיים, ומבקשים לקבל טיפול אפקטיבי אשר יניב תוצאות מהירות וחיוביות. אור לנשמה הינו מרכז רפואי בבעלותה של נורית, הילרית בעלת ניסיון רב שנים אשר מתמחה בתחום. נורית סיימה בהצלחה מרובה מגוון רחב של קורסים והשתלמויות בתחום הרוח וריפוי הנשמה, כולל רפואה מן הקבלה. התוצאות הינן מיידיות ומניבות פרי. כמו כן, בטיפולים נורית מעניקה לכל מטופל המון חום, אנרגיה, מגע וידע רוחני עשיר. 
 
הפגת כאב פיזי
בעידן המודרני מגוון מכאובים בגוף ובנפש הפכו נפוצים יותר ויותר בקרב ישראלים רבים. הלחץ הינו מנת חלקם של אנשים רבים. בעקבות כך, טיפול הפגת כאב פיזי אשר נובע מחוסר איזון אנרגטי, מתחים ולחץ הינו מבוקש במיוחד בתקופה האחרונה הן בארץ והן בעולם.  

הפגת כאב
אור לנשמה הינו בית עסק ותיק בבעלותה של נורית, הילרית ומטפלת הוליסטית בעל ניסיון רב שנים. נורית סיימה בהצלחה השתלמויות רבות ומגוון רחב של קורסים בתחום הרוח וריפוי הנשמה, כולל רפואה מהקבלה. תוצאות הטיפולים הינן מיידיות, נהדרות ואפקטיביות במיוחד. כמו כן, כל מטופל מקבל אבחון מדויק, יחס חם, אנרגיות רבות, חום, מגע וידע רוחני רחב ועשיר. הטיפולים מסייעים להפגה של ייאוש, דיכאון, כאבים פיזים, התמודדות עם שכול, ועוזרים במיוחד לפתיחה של חסמים שונים.

 

מאמרים נוספים:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: