לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

חמש דרכים להתמודדות עם מחלות כרוניות

היא כאן כדי להישאר, היא תוקפת מתי שמתחשק לה ונדמה שאף רופא לא יוכל להביס אותה. הכירו את המחלה הכרונית – זו שבלעדיה החיים שלכם היו נפלאים.

מחלות כרוניות הן עניין נפוץ – מקוצר נשימה או מיגרנה ועד סוכרת או סרטן, כולן מתוארות כברות השפעה לטווח הארוך. המחלה משנה פעמים רבות גם את הדרך שבה החולים רואים את עצמם ומנהלים חיי קריירה, זוגיות ומשפחה. המחלה הכרונית גוררת דאגות נוספות ואי בהירות בנוגע להתקדמותה או דרכי הריפוי שלה, מה שמייצר גם מבחינה נפשית תחושות של תסכול, עצבות, מרמור, כעס וחוסר אונים.

הדרכים הטובות ביותר להתמודד:

1.למדו על המחלה שלכם
ידע הוא כוח והוא בהחלט לא יזיק. קראו מחקרים, אזנו את תפיסותיכם, הכירו סיפורים של אחרים וחזקו בכך את יכולות ההתמודדות שלכם עם המחלה. ייתכן אף ותכירו אספקטים חדשים לטיפול אפשרי שתוכלו לנסות.

2.פנו לטיפול
אחד התסמינים הנפוצים ביותר כאשר מאובחנת מחלה כרונית הוא הדחקה. אם הכרוניקה מלווה אתכם מזה זמן מה ורק כעת התווסף לכך תוקף רשמי, אל תמשיכו לחכות והתחילו לטפל. אולי המחלה לא תיעלם לגמרי אך היא בהחלט יכולה להגיע לשיפור. מעבר לכך, שיטות הרפואה המשלימה כמו דיקור, טיפול הילינג אנרגטי, שיאצו ורפלקסולוגיה יכולים להשיג הפחתה משמעותית של התסמינים ובחלק מהמקרים אף להעלים אותם לגמרי.
 
3.התעמלו
ספורט ספורט וספורט, כל עוד הרופא מאשר, הוא בריא מאין כמוהו, על אחת כמה וכמה אם אתם סובלים. ספורט מביא אתו הפגת מתחים, תחושה טובה של בריאות, הישגיות והצלחות שנשארת אתכם לפחות מספר שעות לאחר הפעילות. הקפידו לשלב פעילות ספורטיבית שעושה לכם טוב אחת ליום ובמעקב והמלצות הרופא.

4.דאגו לעצמכם
אכלו בריא, שמרו על שגרה בריאה ושעות שינה מסודרות ככל הניתן. אורח חיים שגרתי מהבחינה הזו, יסייע לכם להפיג את התופעות במידה ומתעוררות וגם לתחושה העצמית הטובה יותר. לכל אלו דאגו להוסיף גם עיסוקים חברתיים ותחביבים מרגיעים, פינוקים שעושים לכם טוב ויציאה תכופה יותר מהבית.

סובלים מבעיות פיזיות שונות שלא מוצאים להן פתרון ברפואה הקונבנציונאלית? מחפשים דרכים אלטרנטיביות שתעזורנה לכם להתמודד עם קשיים שונים? נורית, מ"אור לנשמה", היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. נורית, הילרית המתמחה בטיפול הוליסטי נשמתי, תשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בכל עניין.
 

עוד בבלוג:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: