לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

מטפלים בעצמכם בשיטת ההילינג? כך תדעו אם הטיפול מצליח

עולם ההילינג העצום מכיל בתוכו שלל שיטות ריפוי אנרגטי עוצמתיות ומוכחות הנפוץ בעולם כולו – ממזרח ועד מערב. השיטה כוללת טכניקות מסוימות שנועדו להשפיע על הגוף והנפש לחשוב ולהתנהל אחרת, מתוך מודעות ל"חסמים" אפשריים, כלומר הדברים בגופנו או נפשנו שאינם מתפקדים כראוי. התהליך כולל הבאה למודעות אודות חסמים אלה, עקירתם מהשורש והימנעות מהם לעתיד.

כך השיטה עובדת:

אחד השיעורים הראשונים בקורס מורי הילינג ותטא הילינג, הוא יצירת תחושה של ריחוף ונסיקה מעלה. מדובר בתחושה שתגרום לגלי המוח שלכם להאט מתוך כוונה להחיל שינוי או להחדיר תחושות נעימות של אהבה, שמחה ואף חיזיון של צבעים רכים ונעימים. זוהי למעשה התחזקות של התת מודע והתהליך המתחולל בו. המטרה היא לבצע תהליך שאפשר לכנות כ"בריאה מחדש" – פיתוח יכולות חדשות בקרב המטופל, הבאתו למודעות לגופו ולנפשו, להבנת החוקיות המצויה בחייו ואף לביסוס זוגיות טובה, קריירה ומציאת ייעוד אישי.

אמנם בין הילינג ותטא הילינג קיים הבדל משמעותי, כאשר ההילינג גורם למטפל להעביר אליו את הכאב של המטופל, בעוד התטא הילינג גורם למטפל רק להיות הגורם המתווך בדרך. כך או כך, הצלחת טיפול בהילינג נעוצה בדרך שבה המטופל עצמו חש מטיפול לטיפול.
 

פרמטרים לבדיקת הצלחת הטיפול בהילינג:

רוב האנשים פועלים על סמך תבניות חברתיות מקובלות והרגלים. זאת מפני שהתת מודע שלנו מנהל את חיינו מכוח ההגנות וההישרדות הטבעיים, אך הוא גם מגביל את כוחנו האישי בהבאת הדבר שמפריע לנו לידי שינוי. על כן, הילינג שמתבצע בתהליך נכון ומדויק אמור לגרום למטופל לניקוי ממשי של דפוסי החשיבה וההתנהגות שמעכבים אותו או גורמים לו למצוקה כלשהי, ללמד אותו ליצור את עולמו מחדש ולהעריך מאפס סיכויים והזדמנויות בעולמו הגשמי.

הילינג הינה שיטת טיפול המכילה עולם ומלואו עבור כל אדם שמעוניין להביא לשינוי נפשי או לריפוי פיזי של כאב קיים. אם אתם חשים בשינוי כבר לאחר מספר טיפולים, מרגישים מודעים יותר, פתוחים ומקבלים, אופטימיים ובריאים – סימן שאתם בהחלט במקום האישי הנכון לכם.

חושבים ששיטת טיפול זו תוכל לסייע לכם להתמודד עם בעיות פיזיות או בעיות הקשורות אל הנפש? נורית, מ"אור לנשמה", היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. נורית, הילרית המתמחה בטיפול הוליסטי נשמתי, תוכל לסייע לכם בכך ולהציע לכם את המענה הנדרש. 
 

עוד בבלוג:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: