על רוחניות בריאה והימנעות ממלכודות של "רוחניקים"

המושג רוחניות מעלה בנו פעמים רבות מידי קשר חזק לעולם המיסטיקה והמאגיה, שלאו דווקא מאפיינים את ההדרכה הרוחנית והיתרונות האמיתיים שבה. אנשים רבים נכווים כתוצאה מטיפול רוחני בלתי מקצועי ע"י שרלטנים, נצלנים וכאלו המעוניינים בכספם של המטופלים יותר מאשר מצוקתם הרגשית והנפשית.

מטפלים אמינים ומקצועיים, מאמינים בריפוי מתוך תהליך טבעי ובריא של התבוננות פנימה אל העצמיות של המטופל, הכרה, גילוי, התפתחות ואף קבלה עצמית, אהבה והנאה.

רוחניות או חומריות?

פעמים רבות המטופלים מגיעים מכוח הרצון "לתקן" את עולמם החיצוני: עוד שפע, עוד כסף, עוד משאבים, יותר הישגים, תדמית, קריירה, זוגיות, מיניות ועוד. חשוב להבדיל בין עולם הרוחניות לעולם החומריות, שכן את החומר לא ניתן לשנות לעולם. אך את הגישה שלנו כלפיו – אפשר בהחלט. על כן אם יובטח לכם טיפול שיניב רווחים כספיים מהירים, הגשמת משאלות פיננסיות או השגת אמצעי יוקרה, זוהי אינה הדרך ואיננו התהליך הטיפולי האמיתי לו אתם זקוקים.
 
כל מדריך או מדריכה רוחנית, אמורים ללמד אתכם קודם כל משהו לגבי התודעה שלכם. אם באמצעות שימוש בנקודות לחיצה, אבני חן או אפילו קטורת אפשר להשיג איזון – הרי שבאמצעות תהליך סדיר שבו משתמש המטפל בכל אלו, ניתן להרחיב את עומק התודעה, להשיג דימוי אישי מלא ביטחון ועולם פנימי שקיים בו הכל.

זהירות סכנה: כך עובדים עליכם בשוק הרוחניות

נוכלים רבים הפנימו שכדי לייצר טיפול רוחני "מתאים" יש לפנות אל מצבו הנפשי והרגשי של המטופל ומנסים למכור לכם את הפתרון לבעייתכם באמצעות גישות חדשניות מוזרות כמו "יצירת שפע", "בריאת מציאות", "מגנוט הכוח", "הגשמה פיננסית" ועוד. ראשית – אלו הן טכניקות טיפול שהובנו על ידי הילר או מטפל אחד ויחיד, ללא אישוש וביסוס השיטה באופן רחב על מטופלים רבים בארץ ובעולם ולכן לא ניתן להוכיח שהיא באמת עובדת. שנית – שרלטנים בתחום הם אלו העובדים ללא תעודות ממקומות מוסמכים והם מעוניינים להרוויח על גבכם, ממש באותה הדרך בה הם מאמינים שיצליחו למכור לכם – עושר מהיר במינימום הוצאות.

מחפשים כתובת מקצועית ואמינה שמציעה טיפולים הוליסטיים מסוגים שונים? זקוקים לסיוע אבל לא בטוחים מהי שיטת הטיפול הנכונה עבורכם? נורית, מ"אור לנשמה", היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. נורית, הילרית המתמחה בטיפול הוליסטי נשמתי, תעזור לכם להתמודד עם אתגרים שונים ובעיות שצצות במהלך החיים.
 

עוד בבלוג:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: