לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

פתיחה בקלפי טארוט

מהם קלפי טארוט ולמה הם משמשים?
ישנם סוגים רבים של חפיסות טארוט, קלפים אשר במקור שימשו ככלי לניבוי העתיד ואף לכישוף. באופן מסורתי, יש בכל חפיסה 78 קלפים, המחולקים לסדרות שונות. מקורם של הקלפים הוא באירופה של סוף ימי הביניים ובמהלך ההיסטוריה נוספו עוד חפיסות קלפים רבות לשיטה, אשר בכל אחת מהן ציורים שונים אשר נוצרים כתוצאה מלמידה, פרשנות אישית לסיטואציות החיים, אומנות העומדת בפני עצמה ושימושים מיסטיים. עם זאת, הפרשנות של הציורים לא משתנה, גם אם יש שוני ויזואלי ביניהם. 

למי מתאימה פתיחה בטארוט?
בדרך כלל, מי שפונה לפתיחה בקלפי טארוט עושה זאת משום שנתקל במכשול בחייו או שיש לו שאלות שהוא זקוק עליהן למענה. מהבחינה הזו, אין הבדל בין נשים וגברים או בין גילים שונים וכל אחד יכול לגשת להתייעצות באמצעות הטארוט, אם הוא מרגיש שהוא זקוק לכך. ייעוץ באמצעות הטארוט יכול לפתוח כיווני חשיבה חדשים ואף לסייע במקרים של חרדה, דכאון, קשיים נפשיים, משברים בזוגיות או בעבודה ועוד. גם סלבס ואנשים אמידים משתמשים בייעוץ באמצעות הטארוט על-מנת לקבל הכוונה ולכן, השיטה מתאימה לכל חלקי האוכלוסייה ללא יוצא מן הכלל.
 
 
הפתיחה הייחודית של אור לנשמה – ריפוי באנרגיה
קליניקת אור לנשמה, ריפוי באנרגיה הוקמה ומנוהלת על-ידי נורית, אשר טיפלה עד היום במאות לקוחות מרוצים, שהגיעו לקריאה בקלפי הטארוט ולטיפולים אנרגטיים נוספים. פתיחת הטארוט של נורית אינה מתבססת על מאגיה שחורה או לבנה וזאת על אף הכוחות המיסטיים הרבים שהיא ניחנה בהם. נורית מביאה מהניסיון של ההתמודדויות שלה עם אתגרי החיים והחוסן האישי שפיתחה בעקבותיהם. לכן, היא עושה שימוש בחפיסות קלפים מודרניות יחסית, המהוות "ראי" לנשמת האדם ומאפשרות לה לייעץ מתוך מקום מואר ומאיר המעניק לאדם נקודות מחשבות רעננות והצעות לשינוי דפוסי חשיבה מגבילים.

הקליניקה של נורית ממוקמת בנתניה ונהנית מהאווירה הייחודית של העיר ומאוויר הים הנעים השורר בה. הייעוץ מתבצע באווירה חמה ואישית, כשכל לקוח מקבל יחס פרטני בהתאם לבעיות שהגיע כדי לפתור ושיטת הייעוץ הנבחרת. 

 

מאמרים נוספים:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: