רפואה מהקבלה

הקבלה היא אחד מהסודות השמורים והעתיקים ביותר של העם היהודי. זוהי תורה מיסטית מרתקת ומעמיקה המתמקדת בהבנת סודות הבריאה והאדם ומציעה גם כלים לריפוי הגוף והנפש. רפואה מהקבלה, הידועה גם כרפואה קבלית, משלבת עקרונות רוחניים ומעשיים כדי לשפר את הבריאות ולהשיג איזון פנימי. במאמר הבא אבחן בפניכם מהי רפואה מהקבלה, כיצד היא פועלת, מה הקשר בין הקבלה לריפוי - וכן אחשוף את מומחיותי בשיטות טיפול מהקבלה. 

 

מהי רפואה מהקבלה וכיצד היא פועלת?

 

רפואה מהקבלה היא שיטה הוליסטית, המתבססת על עקרונות הקבלה לשיפור הבריאות והאיזון הפנימי. התורה הקבלית רואה את האדם כחלק בלתי נפרד מהיקום, וכל מחלה או חוסר איזון נתפסים כשיבוש באנרגיה הפנימית. לפיכך שיטה זאת מתמקדת בשיקום ההרמוניה הפנימית באמצעות חיבור לעקרונות רוחניים.

 

איך מתבצע הטיפול ברפואה קבלית?

הטיפול בעזרת רפואה מהקבלה כולל טכניקות כמו קריאת תפילת ה"תיקון הכללי", כתיבת קמע ייחודי המתאים לכל מטופל באופן אישי, שימוש באותיות עבריות וסמלים קבליים, התעמקות בספרי קבלה וכן טיפול באמצעות צמחי מרפא. כל אלו משמשים ככלים לשחרור חסימות אנרגטיות ולהחזרת הזרימה הטבעית של האנרגיה בגוף ובנפש. 

 

מעניין לדעת למשל שעל פי הקבלה מזלו של אדם כלול ורמוז בשמו ובשם אימו, ומאחר והמטפל או המטפלת הקבלית בקיאים ומצויים בערך הקבלי של כל אות ואות בא-ב' העברי -  ניתן בידיהם לדעת אם מזלו של המטופל סגור ומצריך טיפול.

 

הקבלה כאמצעי לריפוי

 

הקבלה מלמדת שהגוף והנפש קשורים זה לזה, וכל חוסר איזון באחד מהם ישפיע על השני. עיקרון נוסף שנטוע בתורת רפואה מהקבלה הוא שכאב בא כדי לייצר תיקון - כלומר שמהותנו כבני אדם בגלגול הנוכחי הוא לתקן את מעשינו בגלגולים הקודמים, ולכן לכאב ישנה משמעות חיובית עבורנו, כי הוא למעשה משמש הזדמנות לצמיחתו של שינוי הכרחי. 

 

הרפואה הקבלית משתמשת בעיקרון זה ואחרים כדי לייצר תקשורת עם אנרגיה רוחנית ופנימית וכך לאבחן מה מטריד את המטופל, לשחרר את החסימות הנפשיות והרגשיות ולאפשר בעצם תהליך של טיפול רוחני. 

 

טיפול מהקבלה בבית "אור לנשמה"

 

רפואה מהקבלה מציעה גישה הוליסטית ועמוקה לשיפור הבריאות והאיזון הפנימי. באמצעות שימוש בעקרונות רוחניים וכלים מעשיים, ניתן להגיע לריפוי פיזי ונפשי ולהגברת תחושת השלמות וההרמוניה בחיים. אני ממליצה לכם להגיע אל הקליניקה שלי, "אור לנשמה" כדי לקבל טיפול באמצעות רפואה קבלית.

מאמרים נוספים:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: