לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

מרפאה רוחנית

אור לנשמה הוא בית עסק שמתמחה בטיפול רוחני הוליסטי. הילינג הוא טיפול אנרגטי, שמתבצע על ידי מרפאה רוחנית. אנשים שונים מגיבים לטיפולי הילינג באופן שונה. ישנם מטופלים אשר טיפול הילינג אחד ויחיד יכול לשנות את כל מהלך חייהם, הם יכולים למצוא אהבה במהירות לאחר הטיפול, להחליף עיסוק שעייפו ממנו וחששו מלהתקדם או אפילו להחלים ממחלה קשה. לעומת זאת, ישנם אנשים שהתוצאות מגיעות אליהם באופן יותר איטי.

מה שמאפשר למטופלים בהילינג להגיע לתוצאות מהירות היא האמונה בקיומה של אנרגיה אלוהית חכמה שיכולה להתערב בגורל ולשנות מציאות. במילים אחרות אמונה שניסים ונפלאות יכולים לקרות לנו בחיינו. כולנו שמענו על מקרים בהם חולים החלימו ממחלות קשות רק בכוח האמונה. חשוב להבין כי לאמונה שלנו כוח רב והשפעה על כל היבטי חיינו. האמונות שלנו הן אלה שהביאו אותנו עד הלום ואם ברצוננו לשנות משהו, עלינו להסכים לשנות את המציאות שלנו או במילים אחרות להשתנות. על מנת שטיפול אנרגטי יצליח, כדאי להרפות ממחשבות שליליות, מחרטות למיניהן, מתחושות אשמה והאשמות ומהתחשבנויות עם אנשים אחרים והכי חשוב לסלוח לעצמנו על כל טעיות העבר שלנו ולהאמין שמגיע לנו שיהיה לנו טוב.
 
מרפאה רוחנית או מטפלת הוליסטית גוף ונפש יכולה לשנות מודעות, לעזור לעשות פתיחת חסימות רוחניות וגם מציאת הייעוד בחיים. כל השיטות האלה יעזרו באופן מאוד משמעותי למטופלים אשר מבינים כי האתגרים בחייהם הם לא גורל אכזר או מקריות, אלא תוצאה של האמונות הלא מודעות שלהם.

נורית היא מרפאה רוחנית, מטפלת הוליסטית גוף ונפש, שעוזרת למטופליה מציאת הייעוד בחיים,  וגם פתיחת חסימות רוחניות. נורית היא גם הילרית ומטפלת הוליסטית נשמתית. בית העסק שלה שנקרא "אור לנשמה" קיים כבר שנים רבות ומאוד מצליח. נורית עצמה עברה הכשרה רחבה מאוד בתחום התפתחות הרוח, ריפוי הנשמה וגם רפואה מהקבלה. מטופליה זוכים לתוצאות נהדרות לאחר ובמהלך הטיפולים. נורית היא מרפאה רוחנית בחסד עליון שמאמינה באהבה ככוח הגדול ביותר בעולם לריפוי. בטיפולים שלה, היא מעבירה המון אנרגיות, ידע רוחני, חום ומגע. הטיפולים הרוחניים שלה מסייעים בהפגת כאב נפשי ופיזי, יאוש, דכאון, עוזרים להתמודד עם שכול, פותחים חסימות, מביאים מזל ברכה ושפע, תוך בניה מחודשת של פרדיגמות ואמונות.

 

מאמרים נוספים:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: