לרשותכם טיפול מקצועי לנפש ולגוף
גם בשיחת טלפון!

074-769-15-13

תחומי הטיפול: ריפוי אנרגטי (הילינג) | הדרכה רוחנית | ייעוץ נומרולוגי | פתיחה בקלאפי טארוט
לרשותכם טיפול מקצועי  גם בשיחת טלפון!

שחרור עצב

יש לכם קושי להתמודד עם כאב רגשי? מחפשים טיפול הוליסטי?

העידן המודרני בו אנחנו חיים יוצר לא מעט כאבים רגשיים בגוף ובנפש, בעיקר כאבים רגשיים המגיעים בעקבות לחץ מתמשך בעבודה, בזוגיות או בחיים בכלל. באמצעות טיפול שחרור עצב ניתן להתמודד טוב יותר עם כאבים רגשיים הפוגעים באיכות החיים שלנו. כל אדם חווה כאבים רגשיים בצורה אחרת והטיפול ההוליסטי מציע לכם את הדרך הטבעית להתמודד עם הכאבים הרגשיים הללו במטרה למצוא שלווה פנימית. הטיפול ההוליסטי כולל בין היתר טיפול בנפש ובגוף עם חיבור הדוק ביניהם. מצב הנפש משפיע על מצב הגוף ולכן החיבור ביניהם מאפשר להגיע לתוצאות טובות יותר במהלך הטיפול.

איך אפשר לשחרר את הנפש מעצב?

עצב נפשי יכול להגיע מאירועים שונים המטלטלים את הנפש ואת הגוף במקביל במהלך החיים שלנו. אירוע יכול להיות טראומתי ולערער את תחושת היציבות שלנו ולייצר חוסר איזון. ברגע שיש חוסר איזון בגוף ובנפש, זרימת האנרגיה של הגוף אינה תקינה, מה שמביא למצבים של עצב מתמשך וקושי לתפקד ביום יום. שחרור מעצב מתחיל עם פגישה ראשונה אשר מטרתה לזהות את הגורמים להופעת העצב בגוף ובנפש. הפגישה מתקיימת עם מטפלת הילרית מנוסה ומקצועית המשלבת מספר שיטות טיפול בכדי להגיע לאבחון המדויק ביותר במצבים של עצב. לאחר האבחון של המטפלת, יהיה ניתן לבנות תוכנית טיפולית המתאימה לצרכים שלכם, שתהיה מבוססת על סדרת מפגשים.

טיפול בחסימה של מרכזי האנרגיה (צ'אקרות) 

אם יצא לכם לשמוע על הצ'אקרות, כדאי שתכירו את 7 הצ'אקרות המשפיעות על האיזון שלנו בגוף ובנפש. לכל אחד יש 7 צ'אקרות - השורש, המין, השמש, הלב, הגרון, העין השלישית והראש. שחרור עצב מתחיל עם פתיחת החסימות בצ'אקרות הללו במטרה להביא לאיזון פנימי בנפש ובגוף. בקליניקה "אור לנשמה" תוכלו לחוות מספר שיטות של טיפולים הוליסטיים מומלצים במטרה להוציא אתכם מתקופת עצבות לתקופת אושר.

טיפול שחרור עצב הוליסטי בקליניקה מובילה

אם אתם מעוניינים בטיפול שחרור עצב שיוציא אתכם לתקופה טובה ומאושרת יותר, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר. הקליניקה "אור לנשמה" היא הקליניקה המובילה כיום בתחום הטיפול ההוליסטי, ומשלבת מספר שיטות טיפול במטרה להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור כל מטופל. 

מאמרים נוספים:

 

074-769-15-13

netberg@walla.com

053-623-94-51

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
mobile, mobile, phone, handheld
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin


מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?
אשמח לעמוד לשירותכם:

074-769-15-13

יער חורשים 53, תל מונד

phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
location4, location, map, marker, pin

מעוניינים לקבל טיפול לנפש ולגוף?

אשמח לעמוד לשירותכם: